чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольСольний концерт Сергія Жадана з харківським гуртом «Собаки в космосі» відбудеться в Києві

12.05.11 | Марина Міллі | molode.com.ua
19 травня в рамках IV літературно-мистецького фестивалю «Київська Барикада імені Юрка Покальчука» в столичному клубі «Роут 66» о 19.00 годині відбудеться сольний концерт Сергія Жадана з харківським гуртом «Собаки в космосі».

Сергій Вікторович Жадан — український поет, прозаїк, есеїст, перекладач. Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників. Сергій Жадан є також активним організатором літературного життя України (з 2000 року - віце-президент Асоціації Українських Письменників), учасником мультимедійних мистецьких проектів, а також акцій громадянської непокори. Темою творів письменника є пострадянська дійсність в Україні. Для стилю Жадана характерний вжиток розмовної та нецензурної лексики.

Сольний концерт Сергія Жадана з харківським гуртом «Собаки в космосі» відбудеться в рамках IV літературно-мистецького фестивалю «Київська Барикада», (17-21 травня, м. Київ)

Програма та детальна інформація про фестиваль на сайті: http://www.ostbar.com.ua

Коли: 19 травня 2011р.
Мысце: Клуб «Route 66» (вул.Жилянська, 87/30)
Початок: о 19.00

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином