чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл пароль«Mертвий півень» виступить на рок-фестивалі «Fort.Missia»

14.06.11 | rock.lviv.ua
«Fort.Missia» розпочне мистецько-польові дії із потужного львівського рок-наступу.

П’ятниця 1 липня буде особливо важкою. На великій сцені фестивалю будуть дебело дубасити «Оратанія», «Swamp fm», «Bazооka band», «Niagara», «Aннa» та «Mертвий півень».Рок-банди погодилися підтримати фестиваль своїми виступами завдяки спогадам про концерти у легендарному рок-клубі «Лялька», тому перший день має назву «Like a Лялька», а його куратором є арт-директор «Ляльки» Вікторія Папа («Віка з Ніагари»).

УВАГА! Спеціально для рокерів «Fort.Missia» та ROCK.LVIV.UA організовує наметове рок-містечко поблизу форту №4. Тут будуть майстер-класи, виступи фаєр-шоу та батли барабанщиків, а імпровізовані сейшени тільки вітатимуться!

Окрім того на фестивалі виступлять: «Гайдамаки», «Перкалаба», «ShockolaD», «Let Me Introduce You To The End» (Польща-США), «Vivienne Mort», «Big Fat Mama band» (Польща), «Абу-Касимові Капці», «Musicmaker», DJ Derrick, DJ Tonika та формація «Funk Masters».

У літературній частині фестивалю беруть участь Олександр Ірванець, Остап Сливинський , Іван Малкович , Петро Мідянка , Олена Заславська та ін.

Театральні дійства зосереджуватимуться навколо молодих експериментальних груп. Мистецький вимір фестивалю, окрім інсталяцій, доповниться інтерактивними дійствами.

Про фестиваль «Fort.Мissia»:

Міжнародний фестиваль мистецтв «Fort.Мissia» – один із найбільших і найкреативніших фестивалів України.

Ідея фестивалю – спільна творчість митців, поетів, музикантів та акторів на руїнах війни.

Місце: оборонні форти Першої світової війни на самому Українсько-Польському кордоні у с. Поповичі неподалік пункту перетину кордону Шегині. На цю територію можна потрапити тільки раз на рік і тільки на фестиваль.

Кожного року фестиваль демонструє мистецькі проекти з різних країн, експерименти з джазом, електронікою та сучасним мистецтвом, а також рок та фолк, театральні дійства, літературні читання, майстер-класи, галереї ремісників та безліч фестивальних атракцій на фоні мальовничої природи.

«Fort.Missia» - це долання силою творчості та добра енергії війни і розбрату.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином