чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольВ Херсоні відбудеться Міжнародний фестиваль "кРок у майбутнє"

26.07.11 | molode.com.ua

26 серпня о 18.00 в м.Херсон (набережна парку Слави) відбудеться Міжнародний фестиваль "кРок у майбутнє". Вхід на фестиваль буде безкоштовним.

Гратимуть такі гурти:

Throes of Dawn (Фінляндія)
The Plaid (Німеччина)
RockCrime (Естонія)
Cemetery of Scream (Польща)
MORTON (Україна)
CryMonA (Україна)
OldSchool (Росія)

Драйвовий, потужний, живий, веселий, життєрадісний - саме таким є Міжнародний фестиваль "кРок у майбутнє". Він проходить на межі літа та осені в місті Херсоні на набережній парку Слави, презентує якісну музику і дає змогу побачити виступи різних виконавців: від початківців - майбутніх зірок українського (а може і не тільки) року - до найвідоміших і найпопулярніших команд світового рівня. Ця музика незмінно виконується наживо, дарує драйвовий, потужний, живий, веселий, життєрадісний - саме таким є Міжнародний фестиваль "кРок у майбу".

Але не тільки підбором музичного матеріалу та живим виконанням пісень "кРок у майбутнє" привертає увагу глядачів. У цьому дійстві беруть участь представники різних національностей, команди з різних куточків України та світу, грають потужну музику, співають різними мовами...

Тож не дивно, що саме цей музичний майданчик стає щорічним світом єднання націй і шанувальників рок культури.
Фестиваль "кРок у майбутнє", що спалахнув у 2007 році, подарував всім чудовий настрій та презентував незвичні для подібного дійства лозунги - без політики, без алкоголю, без наркотиків і тютюну. І ці принципи знаходять гарячу підтримку як серед глядачів, так і серед музикантів. То ж з Рок музикою у серці ми Фестиваль "кРок у майбутнє", що спалахнув у 2007 році, подарував всім чудовий настрій та презентував незвичні для подібного дійства лозунги - без політики, без алкоголю, без наркотиків і тютюну.

Офіційна група фестивалю "кРок у майбутнє" вконтакті


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином