чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольЧетвертий міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011» об’єднає Луцьк та Рівне

02.08.11 | Марина Міллі | molode.com.ua

«Art Jazz Cooperation 2011» відбудеться 3―4 вересня. Четвертий міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011» об’єднає не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста: Луцьк та Рівне на деякий час стануть центром культурного життя і водночас розпочнуть «новий сезон» фестивального руху України.

«Art Jazz Cooperation» ― це один із найвідоміших джазових фестивалів в Україні. Він розпочав свою історію у 2007 році та став музичною візитівкою Волині.

Виступи паралельно проходитимуть у Луцькому замку та рівненському Обласному музично-драматичному театрі. Луцький замок XIV століття гостинно розчинить свою давню браму перед учасниками та гостями фестивалю, які зможуть насолодитися не лише унікальною середньовічною атмосферою, а й послухати цьогорічного хедлайнера фестивалю ― Карла Фрірсона (*Karl Frierson, США), соліста всесвітньовідомого музичного колективу De Phazz. Славетний музикант виступатиме і в Рівному. У нас буде унікальна можливість почути Карла Фрірсона наживо разом із харківським джазовим колективом Acoustic Quartet. ДО фестивальних дійств долучаться колективи з України, Польщі та інших країн Європи.

«Art Jazz Cooperation» ― унікальний мистецький проект, поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу: музика, фотографія, живопис, хореографія тощо.

Складові фестивальної програми постійно змінюються, аби зробити її якомога цікавішою для відвідувачів нашої імпрези:

1) виступи музикантів;

2) джем-сешни;

3) майстер-класи;

4) всеукраїнський фотоконкурс «Джазові Емоції»;

5) фотовиставки;

6) художня імпровізація ― малюнок «КвікПік»;

7) хореографія.

Запрошуємо до співпраці митців ― творімо джазове мистецтво разом!

Із детальною програмою фестивалю невдовзі можна буде ознайомитися на сайті: www.artjazz.info.

Метою фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури, налагодження співпраці між культурними, бізнесовими організаціями, владними структурами, розвиток туристичної галузі рівненської та волинської областей.


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином