чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольМіжнародний джазовий фестиваль «Live in Blue Bay»

15.08.11 | Анна Архипова | i-pro.kiev.ua

Із 2 по 5 вересня в Коктебелі відбудеться III Міжнародний джазовий фестиваль «Live in Blue Bay». Під час проведення фестивалю  виступить більше 100 музикантів і джазових колективів. Про це повідомив голова організаційного комітету «Live in Blue Bay 2011» Костянтин Зелінський. «Загальна чисельність музикантів буде 100 - 120 осіб», - зазначив він. При цьому, К. Зелінський уточнив, що глядачі і гості фестивалю матимуть можливість послухати різні техніки виконання джазу, і вибрати «те, що відповідає смаку». Отже, програму  затверджено, і ми попросили відомих музикантів поділитися думками стосовно III Міжнародного джазового фестивалю «Live in Blue Bay».

Дмитро Bobeen Александров, якого критики одностайно зараховують до еліти джазових саксофоністів, зазначив: «Останнім 10-річчя склалося так, що Коктебель - найбільш імените місце в Криму, де грають джаз. «Live in Blue Bay» стартував три роки тому, і тоді я брав участь у цьому фестивалі в складі групи Сергія Манукяна. Цього разу я отримав прекрасну можливість представити на суд слухачів свою музику. «Квартет Дмитра Александрова» виступить у складі чудових музикантів - молодого барабанщика Олега Маркова, який є студентом музичного коледжу м. Грац в Австрії; одного з кращих контрабасистів Дениса Дудко (група «Океан Ельзи»); та піаніста Олексія Саранчина, викладача Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра. Ми будемо виконувати, в основному, авторські композиції».

Народний артист України Енвер Ізмайлов  не вперше бере участь в «Live in Blue Bay». Цього разу він представить на фестивалі новий проект «Кара-Даг», де виступить одночасно як автор, виконавець та аранжувальник музики. Ось що розповів, коментуючи цю подію, сам легендарний гітарист-віртуоз: «Кара-Даг» я почав створювати з минулого року, але думаю – це мій довічний проект: скільки Всевишній дасть мені музикувати, – стільки я і буду його доповнювати. Композиції  створюватиму – і сольні, і дуети з тріо, і для великих складів, включаючи симфонічний оркестр. Тому що для мене Кара-Даг - це символ величі душі, вершини творчості. Його краса надихає людей: художників – малювати, музикантів – творити музику, поетів – вірші. Можна назвати імена великих, що тут побували від Максиміліана Волошина – до геніального композитора ХХ ст. Алемдара Караманова Сабітовіча, який родом з Криму. Його твори грав Лондонський симфонічний оркестр, – і визнав весь світ. Можна перераховувати людей всіх національностей, з усіх країн, яких Кара-Даг надихнув на великі витвори мистецтва. Хто знає, може саме англійці, що тут були, розповіли свого часу Полу Маккартні про Кара-Даг, і так народилися славетні композиції Beatles, які мені, Енверу Ізмайлову, такі зрозумілі і близькі? ...

Мій проект присвячено Людині, її творчій красі. Це багатогранна музика, витоки її не тільки кримсько-татарські, а багатонаціональні, як і вся наша земля. Тому деякі моменти композицій - свідомо імпровізаційні, і будуть народжуватися прямо на сцені, перед слухачами. У якомусь сенсі проект – це продовження теми мого альбому «Східна легенда».

Коли приїдете до Криму – подивіться на Кара-Даг, на цю велич, і ви все зрозумієте!

Мені подобається, що Міжнародний фестиваль «Live in Blue Bay» має свою особливу атмосферу свободи, яку безкорисливо дарує нам Чорне море, прекрасне повітря, неповторна природа. Ось такою ж вільною і абсолютно відкритою для слухачів і глядачів є музика фестивалю. Рівень виконавців на «Live in Blue Bay» – дуже високий, виділити когось важко. Кожен виступ – це хороший сплеск емоцій у глядачів! Тут багато знайомих мені цікавих музикантів, багато й незнайомих, яких я відкриваю для себе під час фестивалю. І кожного року це буває неперевершено!». 

Ознайомтесь з програмою III Міжнародного джаз-фестивалю «Live in Blue Bay 2011»

Програма концертів на головній сцені, парк атракціонів пансіонату «Блакитна затока», Коктебель

2 вересня
1. Оркестр МВС
2. Енвер Ізмайлов
3. Квартет Олексія Подимкіна

3 вересня
1. De Orange
2. Сергій Манукян, Артем Федотов, Павло Чекмаковскій, Валерій Гроховський
3. Keksi (Латвія)

4 вересня
1. Dixie Brothers
2. Chanda Rule (США)
3. Impact Fuze і Damien Schmitt (Росія Франція)

5 вересня 
1. Дмитро Bobeen Александров
2. Made in France (Франція)
3. Mezzoforte (Ісландія)
Great jam session

Концерти на головній сцені в парку атракціонів пансіонату «Блакитна затока» будуть починатися о 20.00 і закінчуватимуться близько 1.00. Протягом дня музиканти виступатимуть на малих сценах, які розташуються на майданчиках літніх кафе і ресторанів пансіонату. Щодня в арт-кафе «Богема» плануються традиційні джем-сейшени та майстер-класи за участю зірок джазу. Вхід на всі заходи безкоштовний.


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином