чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольМіжнародний фестиваль «ART JAZZ COOPERATION 2011» стартує у Луцьку та Рівному

26.08.11 | artvertep.com

«Art Jazz Cooperation» - це один із найвідоміших джазових фестивалів в Україні. Він розпочав свою історію у 2007 році та став музичною візитівкою Волині.

Четвертий міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011» об’єднає не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста: Луцьк та Рівне на деякий час стануть центром культурного життя і водночас розпочнуть «новий сезон» фестивального руху України. Дати проведення фестивалю: 3–4 вересня 2011 року.

Спеціальним гостем фестивалю «Art Jazz Cooperation 2011» стане голос та душа легендарної групи De Phazz, Карл Фріерсон (Karl Frierson). Пришвидшувати серцебиття глядачів разом із Карлом Фріерсоном на сценах Рівненського обласного музично-драматичного театру та Луцького Замку XIV століття буде харківський джазовий колектив Acoustic Quartet та інші джазмени з України, Білорусі, Польщі та Чехії.

Окрім чудової концертної програми на гостей фестивалю чекає унікальне поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу, а саме: музики (майстер-класи), фотографії (фотоконкурс, виставки), живопису та хореографії.

Родзинкою фестивалю стане всеукраїнський конкурс фотографій на джазову тематику «Джазові емоції». Відкриття фінальної виставки конкурсу відбудеться під час фестивальних днів.

Також Вас здивує імпровізаційний малюнок «Квік Пік»: під час звучання музичних композицій глядач зможе спостерігати, як з-під пензля художника народжуватиметься матеріалізована музика.

Новинкою фестивалю стане майстер-клас гри на бандурі. Одеський бандурист та композитор Георгій Матвіїв доведе усім бажаючим, що бандура - джазовий інструмент!

Луцька частина фестивальних дійств збагатить програму благодійною виставкою-продажем світлин фотографів, що знімають джазові концерти та фестивалі, а кошти будуть скеровані на допомогу талановитій молоді всеукраїнського конкурсу «Нові імена України».

Вперше на фестивалі! Волинські журналісти, що цікавляться культурною тематикою, візьмуть участь у майстер-класах польських колег. Протягом зустрічі досвідчені культурні оглядачі ознайомлять усіх бажаючих з європейськими тенденціями висвітлення мистецьких подій у ЗМІ.

Поціновувачі якісної музики зможуть відвідати вечірні afterparty, де будуть проходити джем-сейшни – імпровізаційні виступи учасників фестивалю. Вартість квитків на фестиваль буде більше, ніж доступною.

Метою фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури, налагодження співпраці між культурними, бізнесовими організаціями, владними структурами, розвиток туристичної галузі Рівненської та Волинської областей.

Програма фестивалю ART JAZZ COOPERATION 2011

 

РІВНЕ

ЛУЦЬК

1 вересня 2011 року

 

Вечір джазового кіно з «ArtJazzCooperation»2011 та кіноцентром «ЕРА»

- моноспектакль «1900. Хороша історія» -Майк Кауфман Портніков

- перегляд фільму «Легенда про піаніста»

 

 

2 вересня 2011 року

2 вересня 2011 року

pre party «ArtJazzCooperation»з учасниками фестивалю. Бар «Jazz&Blues».

Початок о 20.00

Відкриття фотовиставки «Світ джазу» (Художня галерея Волинської організації Національна спілка художників України, вул. Лесі Українки, 24)

Початок о 15.00

3 вересня 2011 року

3 вересня 2011 року

м. Рівне, Муздрамтеатр початок о 18.00

м. Луцьк, Замок Любарта о 17.00

- Біг-бенд Рівненського палацу дітей та молоді

- OtVinta(Україна)

- Muzzart(Білорусь)

- Tradition Jazz Quartet (Польща)

- Asea sool (Грузія)

 

Джем-сейшн. Бар «Jazz&Blues»

- Fusion Friends (Україна)

- Rezus Blues(Україна)

- ГеоргійМатвіїв(Україна)

- Karl Frierson + Accoustic Quartet(Німеччина-Україна)

 

 

 

4 вересня 2011 року

4 вересня 2011 року

м. Рівне, Муздрамтеатр початок о 18.00

м. Луцьк, Замок Любарта о 17.00

- Джаз-квінтет «SauceBand» (Україна)

- Георгій Матвіїв (Україна)

- KarlFrierson+ AccousticQuartet(Німеччина-Україна)

 

Джем-сейшнБар «Jazz&Blues»

- Muzzart(Білорусь)

- Aseasool(Грузія)

- LucheskBand(Україна)

- Сергій Шишків (Україна)

- Tradition Jazz Quartet (Польща)

 

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином