чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольУкраїнсько-польський альтернативний музичний фестиваль відбудеться у вересні

07.09.11 | molode.com.ua

16-17 вересня в столичному Культурно-освітньому центрі "Майстер-Клас" (вул. Лаврська, 16-А) відбудеться Українсько-польський альтернативний музичний фестиваль "UA/PL Alternative Music Meetings".

Ідея фестивалю - організація місця зустрічі, своєрідної платформи спілкування, обміну досвідом та пошуку натхнення для польських та українських колективів з музичного андеграунду. В ході заходу організатори хочуть почути українські групи разом з найцікавішими представниками польської некомерційної музики, а також запропонувати участь в турі по Польщі переможцю українського видання Міжнародного Конкурсу "Neuro Music".

Організатори хочуть зробити проект максимально інтерактивним. Промоушен та підтримка "UA/PL Alternative Music Meetings" здійснюється за допомогою соціальних мереж і музичних порталів Польщі та Україні. Одним з головних елементів фестивалю є конкурс для українських музичних колективів. Фіналістів виберуть українські користувачі за допомогою онлайн-голосування, а переможця - міжнародне журі, під час проведення конкурсу в Києві. До складу журі у Києві приєднаються українські музичні критики та експерти, серед яких Сашко Положинський (гурт "Тартак"), Сашко Ярмола ("Гайдамаки"), Вадим Куликов. Експерти оберуть одного переможця, який отримає нагороду у вигляді концертного туру Польщею.

Про стан альтернативного руху в наших країнах будуть дискутувати польські та українські музичні журналісти, щоб вивчити відмінності музичних тенденцій в обох країнах.

Крім того, на фестивалі будуть представлені польські музичні видавництва, а також виставки плакатів і документальні фільми про польську авангардної музики.  


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином