чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольATMASFERA: свято Миколая для хворих дітей

18.11.11 | arina_bu | www.atmasfera.com
З нагоди Дня Святого Миколая гурт «AtmAsfera» разом з Благодійним фондом «Доктор Клоун» ініціюють проведення благочинних концертів у Львові та Луцьку. Метою акцій є збір м’яких іграшок для дітей, котрі проходять лікування у стаціонарах дитячих лікарень цих міст.
В українських шпиталях щодня перебувають тисячі дітей з різними хворобами. Серед них діти, що мають хронічні або важкі соматичні захворювання: лейкемію, цукровий діабет, бронхіальну астму, дитячий церебральний параліч і т.ін. Частина цих дітей, на жаль, у День Св. Миколая буде змушена залишитись в лікарні, дехто з них так і не отримавши подарунку під свою подушку цієї чарівної ночі, на яку діти чекають увесь рік. Саме тому, волонтери БФ «ДР Клоун» поспішать до цих дітей 19-25 грудня, щоб подарувати маленький несподіваний подарунок – м’яку іграшку - та хоча б на мить повернути хворим діткам відчуття свята.
Минулого року «AtmAsfera» разом з БФ «Доктор Клоун» вже зорганізовували подібний концерт в Центрі культури та дозвілля «Лис Микита» ЛНУ ім. І.Франка. Тоді на свято Миколая м’які іграшки та усмішки отримали близько 300 дітей, що перебували на лікуванні в КЗ ЛОР «Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі» та КЗ ЛОР «Обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит»».
Цьогоріч благодійні концерти гурту «AtmAsfera» відбуватимуться
15 грудня у клубі «Майдан», м. Луцьк
та
23 грудня в Палаці культури ім. Гната Хоткевича, м. Львів
Своєрідною «перепусткою» на концерти буде новенька м’яка іграшка (з міркувань гігієни в лікарнях просимо приносити нові іграшки).

Запрошуємо представників ЗМІ, волонтерів та меценатів до співпраці!

Контактні дані:
Аріна Шадій, pr-менеджер гурту «AtmAsfera»
+380 (67) 420 29 21
arina.shadiy@gmail.com
Уляна Мазепа, президент БФ «Доктор Клоун»
+380 (67) 375 59 58
drclown.lviv@gmail.com