чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольНовий етнічний проект Едуарда Приступи "Астарта" представить різдвяну програму в Харкові

30.11.11
9 грудня в харківському клубі "Пінтагон" Едуард "Діля" Приступа представе новий етнічний проект "Астарта".

Інтерес публіки до групи сформувався в мережі Інтернет, саме там вони набули своєї аудиторії.

Едуард Приступа: "Ми познайомилися під час спільного туру груп "Неділя" і "Тартак", тоді дівчата співали бек-вокалом у Сашка Положинского. Через деякий час поступила пропозиція зробити спільну композицію. Внаслідок чого була створена "Ой там, на горі" на сучасний лад...". Далі "Астарта" познайомили Едуарда зі своїми ідеями й заготівлями пісенного матеріалу. Так, 2 роки тому почалася щільна співпраця.

"Астарта" разом з групою "Неділя" вже представляли свою фолк-рок програму на фестивалях "Захід", "Рожаниця", "Країна Мрій", "Трипільські Зорі" та ін. Паралельно була створена клубна, більше камерна програма, де не гарчать гітари і не гримлять барабани, а звучить чистий, споконвічно народний спів з легкими вкрапленнями інструментала. Це медитація серед бекрайних степів, танець в колосах пшениці та просто думки про життя. Це те, що тече в крові кожного, це справжня аутентика. Це фолк-музика, яка об’єднує в собі культуру наших предків і сучасність.

Колектив вже дав декілька концертів восени цього року з новою програмою, але тепер готові представити публіці новий склад (до групи приєднався барабанщик-перкуссіоніст - він же бас-гітарист в одній особі) й спеціальну різдвяну програму, в якій головним акцентом звучатимуть старовинні українські пісні різдвяного циклу в сучасних альтернативних інтерпретаціях. Ну, і безумовно група не ухилятиметься від своїх інтимно-романтичних творів і запальних народних пісень, які не залишать нікого байдужим.

"Астарта" під керівництвом Едуарда Приступи продовжують підготовку до запису дебютного альбому, а доки, презентують свою нову програму публіці.

Дата: 9 грудня 2011 р.
Початок: о 20.00
Місце: Харків, клуб "Пінтагон"
Вартість квитків: 50 грн.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином