чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольСЕРГІЙ ЖАДАН + «ОЙРА ТА АНДРІЙ КИРИЧЕНКО»: МАНДРИ МІСТАМИ УКРАЇНИ

21.12.11 | rock.kiev.ua

Кожного разу, коли вони зустрічалися, коли сварилися і сперечалися, все перекочувалося і не закінчувалось, і кожного разу повітря засвічувалось, з очей виганяючи найменший сумнів, і історія їхніх дивних стосунків не мала продовження і жодного змісту, але варта того, щоби її розповісти…

«Мандрівники» - новий проект, в якому зустрілося СЛОВО поета Сергія Жадана та магічні МЕЛОДІЇ електронно-етнічного гурту «Ойра та Андрій Кириченко».

«…Історія їхніх дивних стосунків...», тобто їх творчого тандему розпочалася близько 10 років тому й нараховує вже не один спільний виступ. Музиканти мають у своєму творчому доробку пісні на слова Жадана та поєднання віршів Сергія зі своїм музичним супроводом.

«… варта того, щоби її розповісти…», тож послухати цю історію зможе кожен слухач, оскільки в січні «Мандрівники» подорожують Україною, аби розповісти всі свої історії.

Виступи відбудуться в кількох містах, серед яких Харків, Полтава, Київ, Луцьк. Але цей список може доповнюватися, тому всі, кого цікавить ця подія - слідкуйте за новинами.

ВІРШІ, ДЕКЛАМАЦІЯ - Cергій Жадан
МУЗИКА - гурт Ойра та Андрій Кириченко
ВІДЕО-АРТ - київська художня студія «Антресоля»

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином