чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольВідбір на новий, п’ятий випуск музичної рок-збірки «Євшанзілля»!

Серед тисячного натовпу, серед мільйонів таких схожих і таких різних облич, вас неможливо не впізнати. Ви дивитесь на світ іншими очима - сірими, блакитними, зеленими і карими очима Натхнення. Ви шукаєте його в кожному кроці, в стукоті серця, в сірих буднях та яскравих святах. І натхнення приходить до вас, інколи невчасно – на вулиці, на кухні, на роботі. Воно не дає вам заснути, примушуючи стирати пальці в пошуках потрібного акорду, списувати тисячі папірців, щоб знайти влучну риму. І все це – заради того, щоб вас не просто слухали, а чули, щоб знайти шлях до кожної душі, і змінити світ на краще. Вашими піснями вимірюють час закохані, стомлені і заблукавши вимірюють відстань додому... Ви – зміст українського року, творці нової альтернативи, ви - українці. Готуйте свої рими, і тримайте гітари міцніше, адже розпочинається відбір на новий, п’ятий випуск музичної рок-збірки «Євшанзілля»!

Пісні треба надсилати на адреси сайтів:

  • Київська, Черкаська область - rock.kiev.ua
  • Полтавська область - studclub.poltava.ua
  • Харківська, Донецька, Луганська область - kharkovmusic.com.ua
  • Дніпропетровська,  Запорізька, Кіровоградська область - diyclab.org
  • Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Вінницька, Тернопільська,  Закарпатська область - myradio.ua/chanel/Ukrainian_Rock
  • Сумська, Чернігівська область - strc.sumy.ua
  • Рівненська, Хмельницька, Житомирська, Волинська область - molod.in.ua
  • Херсонська, Миколаївська, Одеська область, Крим – premiera.at.ua

Детальну інформацію про умови відбору та електронні адреси на які надсилати пісні, знаходьте в анонсах на самих сайтах. Музиканти мають надсилати пісні на сайти відповідно своїх областей. Обов’язковими умовами е якісний запис та виконання пісні українською мовою.

В різні роки збірку підтримувала велика кількість відомих рок музикантів України такі як: От Vinta, Мандри, Кому вниз, The ВЙО, Транс-Формер, Вій, Оторвальд, Папа Карло, Піккардійська терція, Тартак, Мертвий півень, Моторролла, Хорта, Роллікс, ЕтСетера, Н.Три, Брем Стокер, Абздольц, та інші, в новій збірці теж приймають участь команди, відомі широкому загалу.

Ваші твори обиратиме шановане журі, а спірні питання вирішать слухачі. Вас хочуть почути, ваша музика може змінити життя кожного...

Зірки і зірочки, корифеї та дебютанти – співайте, і вас почують!


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином