чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольНа День Соборності та Свободи України співатимуть «Мандри», «Скай», «ТіК», «Друга Ріка» та Джамала

20.01.12
22 січня, у неділю, столиця відзначатиме День Соборності та Свободи України. З цієї нагоди у Києві відбудеться низка урочистих заходів.

Так, мешканці міста разом з керівництвом столиці та держави візьмуть участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському.

Того ж дня, 22 січня, на Майдані Незалежності відбудеться грандіозний концерт за участю зірок української естради – гуртів «Мандри», «Скай», «ТіК», «Друга Ріка» та популярних співачок Джамали і Альони Вінницької. Початок концерту о 17.00. - повідомляє kmu.gov.ua.

Урочистості на честь свята відбудуться у Національному палаці мистецтв «Україна» за участі представників виконавчої влади усіх рівнів, депутатів, дипломатичного корпусу, громадськості.

Разом з тим, урочисті збори з нагоди Дня Соборності та Свободи України відбудуться у кожному районі міста. У музеях і бібліотеках розміщено книжкові виставки, фотовиставки, експозиції з історії Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, та їх ролі в процесі здобуття Незалежності України. А у навчально-виховних закладах проводяться лекції, семінарські заняття, науково-практичні конференції та вечори пам’яті.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином