чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольРок-хіти 60-х зазвучать українською!

07.05.12 | stoneguest | www.kg.org.ua
Рок-легенды. Автор картины: Курт ШулцкеРок-легенды. Автор картины: Курт Шулцке
Гурт «Кам’яний Гість» продовжує активну роботу над створенням нового звучання легендарних хітів рок-музики. Київські музиканти перекладають відомі пісні українською та додають їм власну музичну обробку, втілюючи у життя свій оригінальний проект «Рок-відродження».

Наразі вже підготовлені переклади шести пісень:

The Beatles - While My Guitar Gently Weeps
The Doors - People are Strange
Bob Dylan – Blowin’ in the Wind
The Beatles - Come Together
Pink Floyd - Money
Rolling Stones - Paint It Black


«Кам’яний Гість» розпочав роботу над проектом «Рок-відродження» наприкінці 2011 року. Ті, кому вдалося відвідати концерти гурту у грудні 2011 та березні 2012 року, вже мали змогу почути українську версію пісні «People are Strange» легендарних «The Doors».

Варто зазначити, що всі переклади, а також окремі музичні інтерпретації, є власним доробком гурту.

«Насправді матеріалу дуже багато. І чим глибше занурюєшся у нього, тим цікавішим стає процес, і зробити хочеться більше. Ми чудово розуміємо всю відповідальність, адже саме в 60–70 роках народжувалася музика, яка вплинула на формування не тільки музичних смаків та навіть світогляду цілого покоління»,- зазначає фронтмен гурту «Кам’яний Гість» Юрій Верес.

У рамках проекту планується випуск платівки, до якої увійдуть 12 пісень в оригінальній обробці. Реліз запланований на жовтень цього року. Презентація проекту «Рок-відродження» відбудеться восени в одному із столичних клубів.

Найближчим часом долучитися до творчості групи, а також почути декілька пісень з проекту «Рок-відродження» можна буде 19 травня на спільному акустичному концерті гуртів «Крематорій» та «Кам’яний Гість» у київському клубі «Undeground Music Hall».

  • З питань організації концертів: +38 098 602 28 14 Юрій

  • Зв’язки з пресою та з питань інформаційної підтримки: +38 063 801 90 82 Марія