чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольЗірки української музики привітають Кобзаря

08.10.14 | admin
Святкування 200-річчя славетного українського поета Тараса Шевченка навесні цього року виявилось затьмареним військовою інтервенцію в Криму, тож діячі мистецтв вирішили все ж віддати належне Кобзарю – але трохи пізніше.

18 жовтня на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбудеться незвичний літературно-музичний захід «ШЕВЧЕНКО проРОк» за участю зірок української поп- та рок-сцени. Відомі артисти будуть співати або декламувати вірші Кобзаря – актуальні у всі часи, а найбільше – тепер, коли ми вже насправді боремося за свою незалежність.

В акції «ШЕВЧЕНКО проРОк» візьмуть участь Марія Бурмака, Ірина Білик, Сестри Тельнюк, гурти «Кому Вниз», «Танок на Майдані Конго», «Тартак», Kozak System, Man Sound, «Перкалаба», Mad Heads, «Холодне сонце», «Оркестр Янки Козир», Піпа @Tractor, Katya Chily Group, «Тарута», «Билли Миллиган Бенд», а також ансамбль ударних інструментів «Ars Nova», Національний заслужений академічний оркестр народних інструментів України, Національний академічний духовий оркестр України, Національна заслужена академічна капела бандуристів України та заслужений Академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України.

Автор ідеї та ведучий концерту – міністр культури України Євген Нищук.

Всі зібрані кошти від проведення концерту будуть направлені українським воякам – зокрема, землякам Тараса Шевченка із батальону «Черкаси».

Ціни на квитки вар’юються від від 100 до 450 грн. У вартість квитка входить балаклава з портретом Тараса Шевченка, яку кожен з відвідувачів зможе отримати на вході до стадіону. Мета цього заходу – зібрати гігантський флешмоб «Море Шевченко», щоб встановити новий національний рекорд, який продемонструє світу, що Шевченко є поетом-пророком для кожного громадянина України.

Початок концерту – 18-00. Ворота відкриті на вхід з 16-00.