чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольЛідер ’Океана Ельзи’ дасть благодійний концерт

21.11.14 | admin
Лідер «Океана Ельзи» Святослав Вакарчук повертається до свого сольного проекту «Вночі». 19 грудня в київському театрі ім. Івана Франка відбудеться концерт в рамках цього проекту, всі збори від якого підуть на оновлення та повне облаштування операційних залів Запорізького госпіталю.

«Безумовно, з кожного концерту ОЕ ми так чи інакше передаємо гроші на благодійність, - говорить Святослав. - Ось вже півроку ми постійно займаємося тими речами, які є актуальними, як наприклад, закупівля ліків, медичних засобів, які наразі життєво необхідні, а нещодавно наша команда привезла з Німеччини спеціальні ліжка для Харківського госпіталю».

«Проте ми б воліли також займатися тим, що працюватиме на майбутнє і довгі роки служитиме людям – допомогти лікарням, облаштовуючи їх сучасним обладнанням, комплектуючи такими вкрай необхідними реанімобілями тощо, - продовжує музикант. - Врешті, хтось і це повинен робити, адже колись настане день й закінчиться війна».

Зокрема, усі зібрані кошти з благодійного концерту «Вночі» будуть спрямовані на облаштування сучасною апаратурою операційних залів Запорізького госпіталю та придбання реанімобілю.

Госпіталь має довгу й складну історію. Заснований у грудні 1940 року, під час Другої світової працював у Махачкалі, потім Сімферополі, а в листопаді 1944-го був передислокований на постійне місцезнаходження в м. Запоріжжя. Протягом 60-70-х років декілька разів визнавався кращим гарнізонним госпіталем. Проте у грудні 2013 року, згідно директиви тогочасного Міністра оборони стаціонар госпіталю було закрито…

Наразі, зважаючи на надскладну ситуацію на сході країни, прийнято рішення відновити роботу цієї медичної установи, адже Запорізький госпіталь є найближчим військово-лікарським закладом до зони бойових дій.

Але для повноцінної роботи потрібно практично з нуля створити операційні, провести оснащення медичним обладнанням. На сьогодні силами небайдужих городян, підприємців міста, самими працівниками госпіталю зроблено частковий ремонт палат, операційних.

Проте для проведення операцій та лікування вкрай необхідне складне медичне обладнання (рентгенодіагностичний апарат, апарат ультразвукової діагностики, апарат штучної вентиляції легенів, колоноскопи, дефібрилятори, стерилізатори інше), реабілітаційні ліжка, столи операційні, реанімобіль тощо.

Саме на це обладнання і підуть кошти, отримані від проведення концерту «Вночі» 19 грудня. Все це працюватиме довгі роки також на потребу мешканців міста.

Квитки на концерт можна придбати на сайті kasa.in.ua.

Нагадаємо, «Вночі» - проект Святослава Вакарчука був представлений 2008-му року. Він став першим сольним проектом відомого музиканта. Участь у записі «Вночі» брали як учасники гурту «Океан Ельзи», так і запрошені виконавці джазу, класичної та народної музики.