чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольКонцертний фільм ’Океана Ельзи’ вийде в лютому

12.01.15 | admin
Гурт «Океан Ельзи» готується презентувати концертну стрічку на основі грандіозного виступу, що відбувся влітку 2014-го року на київському НСК «Олімпійський» в рамках ювілейного всеукраїнського туру команди.

Кіноверсія шоу вийде в український кінопрокат у лютому 2015-го року. Виробництвом фільму займалась українська компанія Film.Ua.

«У травні 2014-го ми розпочали унікальний проект - зйомку документального фільму про Океан Ельзи до 20-ліття групи. В червні зняли київський концерт ОЕ на НСК Олімпійський: британський оператор, 22 відеокамери, 16 мікрофонів ... Ми поставили собі завдання передати енергію музикантів, стадіону, заповненого 75 000 глядачів. А вже в лютому 2015-го року представимо цей проект в кінотеатрах. Це буде вперше в історії України», - зазначено в пресс-релізі Film.Ua.

Як повідомлялося раніше, до концертних зйомок в Києві був залучений відомий британський оператор-постановник Енді Хорнер. У виробництві проекту використовувалась найпотужніша в Україні пересувна телевізійна станція, телескопічні крани, радіокеровані гелікоптери та інші провідні технології.

Між тим, анонсований іще один столичний виступ в рамках сольного проекту Святослава Вакарчука «Вночі». Концерт відбудеться 18 марта в Палаці «Україна». Попереднє шоу в київському театрі ім. Івана Франка в грудні минулого року проводилося з метою збору коштів на потреби Запорізького госпіталю і акумулювало кошти в розмірі 10 мільйонів гривень на придбання необхідного обладнання.