чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольУ Львові пройде фестиваль актуальної музики #SVOЇ

08.05.15 | admin
15 травня цього року у Львові відбудеться перший фестиваль нової української музики #SVOЇ, головною метою якого є відкриття нових яскравих імен. На сцені клубу «Picasso» (вул. Зелена, 88) зберуться молоді гурти, які створюють якісну музику європейського рівня: Вагоновожатые, Dead Boys Girlfriend, Ліка Бугаєва та ін.

«Українська музика вийшла за межі інтернет-популярності, вона стала якісною і вартує того, щоб лунати на радіо- і в телеефірах, звучати на фестивалях в Україні та за кордоном», - зазначають організатори події.

За задумом організаторів, фестиваль нової української музики #SVOЇ відбуватиметься щонайменше чотири рази на рік та у перспективі пошириться і на інші міста України.

Учасниками музичного марафону можуть стати представники різноманітніших жанрів – від року, поп-року, інді до джазу, етно, електроніки та інших стилів. Головні критерії отримання перепустки у спільноту #SVOЇ-х – новий, цікавий та якісний музичний продукт та українська «прописка». Фестиваль #SVOЇ має стати унікальним майданчиком, який надасть молодим артистам можливість познайомитись вживу зі своїми прихильниками та завоювати симпатії нових.

Склад учасників першого фестивалю #SVOЇ:
- Вагоновожатые - новий потужний проект, що народився з співпраці Антона Слепакова («И Друг мой Грузовик...»), Валентина Панюти («Lюk») і Станіслава Іващенко («DOK»);
- Dead Boys Girlfriend - найгучніший гурт вітчизняної електронної сцени, автори саундтреку до українського трилера «Тіні незабутих предків»;
- Lika Bugaeva - інді-рок гурт, створений учасницею вокального шоу «Голос країни» з команди Діани Арбеніної;
- Panivalkova - чуттєве жіноче тріо з укулеле, перкусією та назвою, яку вигадав Фреді Меркьюрі;
- 5 Vymir - гурт, творчість якого свого часу відзначив гуру української сцени Святослав Вакарчук;
- Lakeway - прогресивний гурт, що підкорив слухачів відвертістю текстів та чуттєвістю музики;
- Sasha Boole - унікальний мандрівний кантрі/фольк-виконавець.

Придбати квиток можна on-line: https://gastroli.ua/events/svoyi, а також в касах Gastroli.