чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольІнкунабула

Львів
стиль
мелодік-кор
текущий состав
Юрко Козій – бас-гітара, вокал, тексти, музика.
Лідер гурту. Свого часу закінчив музичну та хорову школу “Дударик” по класу сопілки (яку не забуває використовувати в творчості “Інкунабули”). Постійно підбадьорює інших учасників і намагається віддавати їм бодай частку свого оптимізму. Раніше брав участь в таких проектах, як “Без цукру” та “Далі…”.

Максим Хоменко – гітара, вокал (бек-ґролінґ), музика.
Дивує всіх своєю горлянкою. Саме він виконує ґроулінґові вокальні партії. На креативному рівні розуміється з Юрком з пів-слова, тому-то за рік часу створено більш ніж годинний матеріл.

Роман Єрмаков – ударні.
Барабанщик з освітою. Разом з Максимом грає в різних складах вже понад 8 років. Стійкий реаліст. Має найчіткіше уявлення про найближче майбутнє групи. Попередні проекти: “Драйвер” і “Хеллен”.
общая характеристика (концепция)
“Троє – це коли немає місця для балагану і непорозумінь, коли для схвалення ідеї необхідно лиш два голоси, коли несеш на сцені повну відповідальність за себе і “тих двох”, бо відчуваєш за своєю спиною ще двох таких же самотніх людей, які разом втрьох спроможні робити великі речі. “Інкунабула” зробить все, щоб слухачі відчули цю енергетику”
о себе (история группы)
Гурт “Інкунабула” створений в 2004 році і вже за 4 місяці після створення за свіжозаписаними демо-записами був відібраний до участі у Всеукраїнському авторитетному фестивалі "Рок Екзистенція - 2004". Це додало наснаги і впевненості в тому, що важка музика "Інкунабули" має неабияку перспективу для розвитку на теренах України.
ссылки на музыкальные файлы
Інкунабула - Мати (Incunabula - Maty)
Інкунабула - Туман (Incunabula - Tuman)
Інкунабула - Завжди (Incunabula - Zavzhdy)
контактная инфа
(Юра Козій)
e-mail: inkunabula@gmail.com
tel.: 380979214687
isq: 321072527
web: http://www.incunabula.com.ua