чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольЩАСТЯ

Киев
стиль
Indie
текущий состав
Остроушко Дмитро - гітара, спів;
Остроушко Володимир - гітара;
Рябокінь Стас - бас;
Ломаковський Олег - барабани
о себе (история группы)
Група «Щастя» була утворена у вересні 1999 року на базі колективу, що мав назву Blabba. Blabba існувала на той час уже 6 років, і грала альтернативну музику, у якій відчувався вплив таких формацій, як Pixies, Sonic Youth, Velvet Underground, My Bloody Valentine, Wedding Present, Birthday Party, Joy Division та ін. До складу гурту входили: Остроушко Дмитро - гітара, спів; Остроушко Володимир - гітара; Рябокінь Стас - бас; Єрмолович Олександр - ударні. Матеріал групи був англо-франкомовним, а згодом з’явилися й пісні українською. Саме український матеріал і послужив ґрунтом для зміни назви, при тому, що зміни у стилі групи були незначними.
В цей час до колективу приєднується новий барабанщик Єграшкін Андрій на заміну Олександра Єрмоловича. Вже у жовтні 1999 року «Щастя» приступає до запису демо-матеріалу у студії, а наприкінці місяця вперше показується на публіці у новому складі та під новою назвою у київському клубі «Кіноклуб», де музиканти виступають разом зі своїми друзями «Vinipuz Mob».
З того часу формація взяла участь у багатьох фестивалях, таких як «Нівроку» (Тернопіль), «Рок-Екзистенція» (Київ), «Рок-Візок» (Черкаси), «Рок-Точка» (Донецьк) тощо. Пісні «Щастя» з’явились на CD-збірках, таких як «Рок-Екзистенція 2000» (JRC), «Крути, концерт для янголів» (JRC), «Рок-Точка» (Volia Music), «Роковище» (Atlantic), «Учитесь плавать, урок 5» (FEE LEE Music, Москва).
У вересні 2003 року у групі змінився барабанщик - ним став Олег Ломаковський, який раніше грав у тернопільському «Неймлесі».
15 жовтня 2004 року група презентувала свій дебютний альбом – “¿Piensas ya en el amor?”.
На сьогоднішній день програма групи «Щастя» складає понад одну годину, і включає близько 20 пісень українською, та кілька пісень англійською мовами.
дискография
“¿Piensas ya en el amor?”, 2004
ссылки на музыкальные файлы
Голова як бомба (Bomb Head)
Попелюшка (Cinderella)
Сніг (Snow)
Корова (Cow)
Іспанка (?Piensas ya en el Amor?)
Вальс (Waltz)
Синці (Bruises)
Місто вранці (Morning Town)
контактная инфа
Остроушко Дмитро (Ostroushko Dmytro)
e-mail: dmytro_ostroushko@hotmail.com
tel.: 0038 067 220 98 22, 0038 044 65 642 27
web: http://www.schastia.com.ua