чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольThe Velvet

Черкассы
стиль
velvet-rock
Blues
Rock & Roll
Rock
текущий состав
Кривобородов Максим - соло-лидер-гитара
Корытный Руслан - барабаны
Юрченко Стас - бас-гитара, вокал.
* Ярмоленко Богдан - ритм-гитара
общая характеристика (концепция)
Блюз, рок-н-ролл. Авторские композиции. Лидер-гитара тяготеет к арт-року. Достаточно умные тексты, без "бриллиантов" типа "любовь-кровь" , "почему-потому", "на серці жаль - мені так жаль" и т.п.
о себе (история группы)
Настоящая история еще впереди.
А пока что :
Рок-гурт THE VELVET утворився наприкінця минулого тисячоліття. У зв’язку з настанням ери Водолія склад гурту практично увесь час змінювався у кращу сторону. У теперішньому складі налічується всього один учасник із найпершого складу гурту THE VELVET, за дивним збігом обставин саме він , Стас Юрченко, одночасно є і засновником гурту, автором текстів більшості пісень, автором мелодій , визначальником концепції творчості. Барабанщик Руслан Коритний ( на фото він без гітари) є другим довгожителем гурту. Він був зарахований до складу ВЕЛЬВЕТІВ наприкінці 2002 року. Практично тоді ж він вперше взяв до рук барабанні палички і , завдяки своїй наполегливості, зараз навчився досить непогано імітувати ритм-секцію. Одночасно він є перекладачем гурту ( англійська, німецька) під час зарубіжних гастролей. Соло-гітарист Максим Кривобородов є одним із лідерів гурту , від його віртуозної гри на гітарі одні впадають у транс, інші рвуть на собі волосся. Макс чудово володіє інструментом, добре знає класичну спадщину рок-музики, відверто нікого не копіює, але деякі його пассажі нагадують переливи гітари джорджа Харрісона, а деякі можуть конкурувати із самим Річі Блекмором. Безумовно, любителі класичної рок-музики будуть в захопленні від Максової гри і , заплющивши очі, перенесуться в едеми своєї юності. Одним із останніх поповнив склад гурту гітарист Богдан, котрий зараз перебуває на перехідному етапі від фанатичного шанувальника гурту до його повноправного учасника. Для цього йому залишилося зовсім нічого - вивчити усі партії ритм-гітари і подекуди доповнити фон (а, можливо, й замочити соляк!) звучанням клавішних інструментів.

Що стосується музики гурту, то любителі найновітніших стилів - хардкору, блеку, дезу і т.п. - можуть відпочивати . Нічого з цього ми не граємо. Натомість, шанувальники ЛедЗеппелін, ДіпПерпл, Роллінг Стоунз, Бітлз , Дорз у піснях гурту THE VELVET відчують знайомі ритми , але без, зрозуміло, і натяку на який-небудь плагіат. Гурт орієнтується на власну творчість, хоча є і деякі кавер-версії відомих бестселлерів. Музика гурту THE VELVET - це своєрідна суміш бітловської щирості, хардрокової енергетики, рокнрольної безшабашності, нірванівського скепсису, в результаті чого виходить особливий вельветово-блюзовий рок.

Усьому цьому сприяє та допомагає менеджер гурту та автор цього резюме - Костянтин Павляк. Крім суто менеджменту, йому доводиться для музикантів-вельветовців бути також іміджмейкером, продюсером, спонсором, водієм, фотографом та ще Бог знає ким . Нам постійно дорікають, що ми виконуємо несучасну, немодну , застарілу музику. На це ми відповідаємо, що так, мода диктує смаки, але ми, THE VELVET , віримо , що рано чи пізно ми будемо диктувати моду.

Інтерв’ю українській музичній газеті «ОКЕАН МРІЙ» (27.11.2004):

Розкажіть, як і коли утворилася група «Вельвет»?

Думки вчених щодо цього питання розходяться. Одні вважають, що група «The Velvet» утворилася у 1999 році, а інші намагаються довести, що вона утворилася у Черкасах. Спірним та суперечливим залишається також питання про те, чи група утворилася сама, чи її хтось утворив. Так , наприклад, доктор філософії із Каліфорнійського університету професор Джордж Мітчел вважає, що , оскільки первинним є слово, то гурт «Зе Велвет» міг утворитися і сам, але на противагу йому кандидат педагогічних наук із Полтавського кооперативного технікуму Світлана Воронцова наполягає на тій версії, що такий геніальний гурт сам утворитися не міг, так як імовірність такої події прямує до нуля. Сподіваємося, що всі крапки над «і» розставить міжнародна науково-практична конференція, скликана під егідою ЮНЕСКО, котра відбудеться 21 грудня ц.р. у Кембріджі, Сполучене Королівство ....
http://rock.kiev.ua/klub/the_velvet.php

Демки можна скачати на :
http://ternopil.net/index.php?categ=148&parent=1&p=downloads&area=1
дискография
1. Velvet Live. 2004
2. The Velvet. 2005-2006
особенности выступления (тех-райдер)
1. Барабани : бочка, робочий, том, 2 альти.
Хет, 3 тарілки.
2. Бас-гітара.
3. Соло-ритм-гітара.
4. Вокальний мікрофон.
5. Ритм-гітара.
контактная инфа
КоДжокер (KoJocker)
e-mail: vector@uch.net
tel.: 8-050-3136294, 8-0472-652520
isq: 213-021-283
web: http://vector.uch.net