чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольТіпа Tavo

Дніпропетровськ
стиль
Hard-Core Alternative (with Punk-Trash roots)
текущий состав
Олег (SiD) voice
Віталій (FisHer) guitar
Кирило (ODR) buzz
Леонід (Limur) dramz
общая характеристика (концепция)
В загалі ми робимо те, що нам подобається! Намагаємося наділити нашу творчість позитивною енеретикою... Створюємо щось таке, що можемо подарувати кожному з вас.
о себе (история группы)
Команда була заснована на початку осіні 2005 року під час довгих переговорів з приводу спільної творчої діяльності двох дуже різних за напрямками гуртів. Один з яких мав назву "БлокПост" - хлопці декілька років грали божевільний та веселий панк. З "БлокПосту" вийшли: SiD-вокал та Limur-барабанщик. Другий гурт називався "Terrakotta" - це хлопці, які близько 3,5 років грали жорстко технійний треш. З нього вийшли: ODR-басист та FisHer - гітара.
Оби дві групи на час заснування гурту "Тіпа Tavo" вже мали значний пяти річний багаж музичного досвіду. З початку команда засновувалась як спільний проект, але так сталося, що цей проект став самостійно існуючим творінням двох команд, які в решті решт трансформувалися в нього повністю. У рідному місті хлопці неоднаразово драйвували по місцевим рок-клубам, зробили перший демо-запис на початку 2006р. та потрапили до прямого ефіру місцевого "27 Каналу" на програму "Нічна Зміна", де мали змогу зіграти свої теми у реальному часі глядачам, поспілкуватися з ними та трохи розповісти про своє буття.
дискография
Демо: "National Idea MMVI" - 2006 р.
особенности выступления (тех-райдер)
Це треба бачити та чуте, по це немає сенсу щось казати...
ссылки на музыкальные файлы
Low Song
Таке життя
Не говори НЕТ
Робота
Khaooohs
PoЯn(o)
АУТ(залишок)
контактная инфа
8(056)776-73-05
+38(095)498-38-66
http://ps.org.ua/performers/tipa_tavo/
odr@ua.fm