чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольЙожики

Київ
стиль
нео-панк
текущий состав
Дякун Андрій Петрович
Катеруша Олександр Сергійович
Малявчик Олексій Юрійович
Сірош Євген Володимирович
общая характеристика (концепция)


Свою творчу діяльність гурт розпочав 29 березня 2004 р. у місті Києві

На даний час основний склад гурту такий:

Дякун Андрій Петрович (09.07.1984 р.): лідер-гітара, вокал
Малявчик Олексій Юрійович (31.05.1983 р.): вокал
Катеруша Олександр Сергійович (18.05.1984 р.): бас-гітара
Сірош Євген Володимирович (24.02.1986 р.) ударні

Стиль гурту можна охарактеризувати як молодіжний поп-панк

Гурт брав участь у фестивалі “ПОДИХ” 16.07.2004 року, у концерті присвяченому Дню молоді, що проходив у м. Києві на Майдані Незалежності, у заключній частині пісенного конкурсу “Євробачення” що проходила в “Євромістечку”, у фестивалі “Перлини сезону -2005” (м. Запоріжжя) , у міжнародному музичному фестивалі “Чайка-7” (м. Київ), у міжнародному фестивалі “GBOB-2005” та “GBOB-2006”, у фестивалі “Рок Квартал (м. Балаклава)”, у фестивалі "Червона рута-2006" (Київський регіональний тур), у фестивалі "Муз Остров - 2007" (м. Харків)

Гурт “Йожики” є дипломантами фестивалю “Перлини сезону -2005” у номінації рок -музика, який проходив у м. Запоріжжя 15-17 липня.

Гурт є фіналістом та дипломантом міжнародного молодіжного фестивалю “Чайка-7” (вересень 2005 р.)

Гурт "Йожики" отримав диплом фестивалю "Муз Остров - 2007"

Гурт є лауреатом та володарем третьої премії фестивалю “Рок Квартал 2006”

За результатом національної премії Ukrainian Rock Awards гурт "Йожики" отримав нагороду як "Найкращий панк гурт - 2006"

12.03.2006 року на хвилі «Наше Радіо» відбулась презентація пісні гурту з якою він зайняв третє місце у всеукраїнському голосуванні.

Демозаписи були зроблені на студії “ДИНАСТІЯ” під керівництвом генерального продюсера студії Толчанова Андрія Борисовича (тел. 513-30-04) а також на студіях «Музична майстерня» та «Третяков продакшн»

Концертна діяльність гурту дуже активна, “Йожики” часто виступають у якості запрошених на молодіжних вечірках, або ж є організаторами таких вечірок.

Інформація про гурт була представлена у прямому ефірі програми “Підйом” на Новому каналі, на радіо “Промінь” у програмі “Молодіжна ініціатива”, на хвилі «Наше Радіо» у програмі «Обсерваторія», на хвилі «Радіо Рокс-Україна», у прямому ефірі каналу М1, на телеканалі “Алекс” та “ТВ-5”

Автором пісень та володарем авторських прав є Дякун Андрій (лідер-гітара, вокал)

На даний час гурт займається пошуками спонсора для запису синглу (альбому), обладнання своєї репетиційної бази та/або зйомки відео кліпу.

У найближчих планах гурту “Йожики” донести до слухачів новий стиль музики, який є досить популярним за кордоном і вже почав завойовувати аудиторію і в Україні, адже це музика для вільних людей, які ведуть активний спосіб життя і виступають проти паління та вживання наркотиків. Зробити це гурт намагається через фестивалі, які проходять в Україні і підтримують молодих виконавців.

о себе (история группы)

Історія гурту розпочинається зі славетного НТУУ "КПІ", де на факультеті менеджменту та маркетингу намагалися здобути економічну освіту чотири хлопці. Вони ходили на заняття і ніхто з них не здогадувався про музичні уподобання інших. Кожен з них займався своїми справами. Так минув рік.
На другому курсі, посеред однієї із самих нудних лекцій в аудиторію ввійшов Сашко (який потім став першим вокаліст гурту). Помітивши симпатичних першокурсниць, він підсів до них з метою познайомитись. Можливо так би й сталося, якби не розмова теперішнього лідер-гітариста гурту Андрія з теперішнім бас-гітаристом Сашком, який на той час не мав жодного уявлення про бас-гітару. Хлопці саме обговорювали одну з пісень їх улюбленого гурту BLINK-182. Оскільки диски з творчістю цього гурту були лише в обмеженого кола людей і не продавалися в музичних магазинах, Сашко (перший вокаліст) поцікавився в Андрія, які пісні в нього є. З’ясувавши, що в нього були всі альбоми гурту, хлопці прямо з занять йдуть до Андрія, щоб послухати їх. Прийшовши до Андрія, Сашко знаходить в нього неабияку колекцію своєї улюбленої музики. Після довгої розмови Сашко дізнається про те, що Андрій ще в школі створив свій гурт, де був гітаристом і на данний момент займається пошуком однодумців для створення нового колективу. Оскільки Андрій та Сашко шаленіли від на той час рідкісних гуртів, які грали веселу молодіжну музику, вирішальним моментом стало те, що Сашко ще з дитинства мріяв стати співаком. Послухавши його гру на гітарі, Андрій запропонував створити власну команду, яка буде грати на той час зовсім нову, але веселу та молодіжну музику на що Сашко не замислюючись погодився. Так створилась основа гурту “Йожики”: лідер-гітарист Андрій та соло-гітарист вокаліст Сашко.
Дізнавшись про плани хлопців, найкращий друг Андрія Сашко (майбутній бас-гітарист) запропонував їм знайомого барабанщика та басиста. Андрій пише перші пісні для гурту, які невдовзі відпрацьовуються на репетиціях. Оскільки Олександр (найкращий друг Андрія) був присутнім на всіх репетиціях, він швидко освоїв основи гри на бас гітарі. На одній з наступних репетицій він підміняє відсутнього басгітариста. Вражені його здібностями Андрій та Сашко вирішують, що басгітаристом гурту буде Олександр.
Після відвідування одного з місцевих клубів, де проходила нео-панк вечірка, Андрій знайомиться з барабанщиком гурту “Паніка” Ромою, який невдовзі стає членом гурту “Йожики”. Так 29 березня 2004 року затвердився основний склад гурту: лідер-гітарист Дякун Андрій , соло-гітарист вокаліст Коваленко Олександр, бас-гітарист Катеруша Олександр та барабанщик Анісович Роман.
Недовго думаючи, хлопці вирішують, що оскільки пісні веселі, то і назва гурту повинна бути також веселою. Після декількох запропонованих варіантів було вирішено, що саме від назви “Йожики” у публіки на вустах з’являється посмішка, чого і намагався досягнути колектив.
Після однієї репетиції разом, хлопці розуміють що вони просто створені для того, щоб грати разом. На той час у гурту було п’ять пісень і вирішивши, що їх необхідно виставити для оцінки публікою, вони організовують свій перший концерт, на який були запрошені інші команди.
Дебют гурту пройшов на п’ять балів, публіка просто шаленіла від їх драйву і вже на першому виступі гурт “Йожики” робить свій перший вихід на біс. Не встигаючи оговтатись від шокуючого першого виступу, із зярядом позитивної енергії хлопці пишуть нові пісні та дають концерти у різних клубах міста. Публіка охоче приходить на їх концерти і отримує свою дозу драйву та заряд позитивної енергії. На даний час склад гурту дещо змінився: місце барабанщика зараз займає не менш талановитий Сірош Євген, з яким і були зроблені демозаписи гурту.
Гурт “Йожики” брав участь у фестивалі “Подих”, а також у святкуванні Дня молоді на Майдані Незалежності, у заключній частині пісенного конкурсу “ЄВРОБАЧЕННЯ”, що проходила в “Євромістечку” та у міжнародному фестивалі “GBOB” (“Global Battle Of the Band”) 2005 та GBOB-2006 року . Гурт “Йожики” є дипломантом фестивалю “Перлини сезону - 2005” у номінації рок-музика, що проходив у місті Запоріжжя 15-17 липня та дипломантом міжнародного музичного фестивалю “Чайка-7”. Також гурт представляв свою творчість у прямому ефірі програми “Підйом” на Новому каналі та на каналі М1. Після цих виступів гурт запросили прийняти участь у програмі «Обсерваторія » на хвилі «Наше Радіо», де слухачі змогли почути інтерв’ю з музикантами та презентацію пісні.
Після наполегливої праці та активної участі у фестивалях, гурт взяв перерву щоб накопичити сили для нової порції позитивної енергії. За час відпочинку хлопці проаналізували всі події і кожен визначився зі своїми життєвими приорітетами. Так сталось, що для всіх “Йожиків” окрім вокаліста творчість стояла на першому місці і розуміючи всі наслідки цього, вони погоджуються на пропозицію хлопчини, який вже довгий час всіляко намагався стати учасником гурту. Відразу ж при зустрічі він виконує декілька пісень гурту, показуючи своє бачення та подаючи свою шалену енергетику виконання. Так одноголосно затвердився теперішній склад колективу і місце вокаліста впевнено зайняв значно талановитіший і енергійніший Малявчик Олексій.
Після декількох репетицій гурт приймає учать у міжнародному фестивалі Global Battle of the Band-2006 та виступає в прямому ефірі зі своєю творчістю в годинній програмі на станції “Радіо Рокс Україна”
Розуміючи те, що потенціал гурту значно підвищився - “Йожики” приймають рішення прийняти участь у фестивалі “Рок-Квартал 2006” який проходив 17 та 18 листопада в м. Балаклава (АР Крим). Пройшовши відбірковий тур, хлопці їдуть до цього мальовничого міста і стають ЛАУРІАТАМИ та призерами фестивалю.
На даний час “Йожики” дають концерти у різних клубах міста, на які охоче приходить молодь.
Гурт керується підтримкою Центру культури і мистецтв НТУУ “КПІ” в особі заступника директора Стасюка Миколи Адамовича
Демозаписи гурту були зроблені під керівництвом генерального продюсера студії “ДИНАСТІЯ” Толчанова Андрія Борисовича (тел. 513-30-04)
Також гурт записувавя на студіях «Музична Майстерня» та «Третяков продакшн».
У найближчих планах гурту “Йожики” донести то слухачів новий стиль музики, який досить популярний за кордоном і вже почав завойовувати аудиторію і в Україні, адже це музика для вільних людей, які ведуть активний спосіб життя і виступають проти паління та вживання наркотиків. Зробити це гурт намагається через фестивалі, які проходять в Україні і підтримують молодих виконавців.

Увага! Гурт займається пошуками спонсора для запису синглу та/або зйомки відеокліпу.

контактная инфа
http://www.yojiki.com.ua