чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольЧОРНИЙ ТАНЕЦЬ

Київ
стиль
важкий поп-рок, як це не дивно
текущий состав
Андрій Константинов – вокал, гітара, автор музики й текстів
Антон Рогозов – соло-гітара
Євген Гусак – бас-гітара
Андрій Тверський – ударні
о себе (история группы)
Історія утворення колективу достатньо романтична - навесні далекого 1998 року в Андрія Константинова виникла ідея подарувати своїй дівчині й майбутній дружині аудіокасету із своїми піснями. В результаті тривалих маніпуляцій із далеко непрофесійною апаратурою вдалось сконструювати імпровізований альбом з десяти творів, що його згодом було поширено серед друзів та майбутніх прихильників. Одразу було зрозуміло, що подарунок видався більш ніж вправним і вартим уваги. Тоді ще мало хто підозрював, що саме таким чином почне існувати нова музична формація, яка з часом у своїй біографії матиме виступи не лише у столиці, але й в багатьох інших містах країни.

Вперше у грудні того ж року гурт брав участь у відбірковому турі фестивалю “Червона рута”. Для заявки було обрано назву “Чорний танок” на честь однойменної російськомовної пісні з репертуару, проте з тих пір як ведучий, проковтнувши одну літеру, оголосив хлопців як “Чорний танк”, вирішено було зупинитись на більш милозвучному варіанті.

Сьогодні “Чорний танець” – це, передусім, гурт друзів, яких ось вже далеко не перший рік поєднує спільна й незрадлива любов до музики. За плечима у них більш ніж десятирічний досвід плавання у музичних широтах, тому й обличчя багато кому здаватимуться знайомими. Зокрема, Антон, Євген та Андрій (Бегемот) свого часу полюбились столичним поціновувачам року як музиканти гурту “Стєрх”, пізніше двоє з них долучились до проекту “Аммок”, а Андрій Тверський деякий час грав із гуртом “Птах” (тепер “Сахара”) у якості барабанщика й перкусіоніста.
Зараз хлопці натхненно працюють над своїм першим сольним альбомом, в той час як дві перші студійні ластівки - “Зілля” й “Ефір” - вже вилетіли у світ завдяки збірнику “Второе дыхание–3” столичної рекордингової компанії “100% рекордс”. З оновленим складом та новим звучанням старого матеріалу, цього разу хлопці налаштовані рішуче – в планах колективу остаточна “зрада” репетиційної бази на користь великої сцени – доказом цього вже є цьогорічні сольні виступи у клубах “Бочка”, “44” (Київ), “Торба” (Дніпродзержинськ), вихід у фінал міжнародного фестивалю “Словянський рок”. І це тільки початок, адже “Чорний танець” триває!
контактная инфа
e-mail: konstantinov@voliacable.com
begemoddt@voliacable.com

оскільки сайт гурту на даний момент часу знаходиться у розробці, за його (сайту) майбутньою адресоюб працює тимчасовий форум, де можна дізнатися про концерти, скачати пісні та відео гурту. Адреса форума www.4t.com.ua та www.cht.com.ua