чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольDivert

Фастів
стиль
alternative rock
текущий состав
Кириченко Денис( гітара, бек вокал), Коврига Сергій(акустична гітара, вокал), Іванюк Анатолій(бас-гітара), Варварський Денис(ударні)
о себе (история группы)
Гурт DIVERT було створено в жовтні 2001 року шляхом знайомства Анатолія Іванюка (гітара) з Денисом Кириченком (гітара) та Денисом Кузьміним (барабани). В подальшому до них приєднався їх спільний знайомий Юрій Москалюк (бас-гітара). В такому складі гурт і почав здійснювати свої перші кроки. Остаточно склад гурту був сформований з появою в червні 2002 року Сергія Ковриги (вокал).


Перший концерт, в якому приймав участь гурт DIVERT, відбувся у вересні 2002 року в міському парці культури. У подальшому гурт неодноразово виступав у Фастівському будинку культури, все в тому ж міському парці та в 9-й школі.


В 2005 році гурт залишає Денис Кузьмін (барабани). На заміну йому приходить Денис Варварський, який успішно вливається в колектив.


В 2005 році з ініціативи гурту DIVERT на власні кошти випускається спільний, з іншими гуртами музична збірка “Резонанс № 1”, на якому було представлено 4 композиції гурту.


В вересні 2006 року гурт залишає Юрій Москалюк (бас-гітара). В зв’язку з даною ситуацією Анатолій Іванюк змінює вид інструменту та починає грати на бас-гітарі.


В такому складі гурт приймає участь у рок-фестивалі, що відбувся 1-го грудня 2006 року в міському палаці культури м.Фастів.


17.02.2007 Відбувся виступ гурту DIVERT в рамках фестивалю «Вирок». Під час виступу гурт зіграв три пісні. Дві власні («Війна» та «Я не хочу») та одну кавер версію пісні гурту System of a down – «TOXICITY». Враження читайте та діліться ними тут і тут, а також не забувайте про форум гурту DIVERT DIVERT.ukr.nu


03.03.2007 Гурт DIVERT виступив на сейшені "Пророк 3" в ДК РТІ м. Біла Церква. Враження читайте та діліться ними тут, а також не забувайте про форум гурту DIVERT DIVERT.ukr.nu


31.03.2007 Гурт виступив на Net party


12.05.2007 DIVERT вперше виступає в столиці України м. Києві. Відбувається це в клубі "Барви".


В даний момент гурт працює над випуском другої частини музичної збірки “Резонанс” та власним альбомом.