чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольТранс-Формер

Полтава
стиль
Поп-рок
текущий состав
Бикеєв Роман-рітм гітара
Мельник Валерій-вокал
Генкін Ігор-ударні
Пунін Роман-соло гітара
Рудь Олександр-бас
общая характеристика (концепция)
Перше, що приваблює в них, — це щира (без рюмсання) чоловіча лірика, природна українська мелодійність, могутній драйв, пульсація думки і ритму. Формально їхню музику можна визначити як рок-мейнстрім, шлях, до якого вони прийшли, почавши з грання кавер-версій знаменитих пісень. Тепер їхня музика є самодостатньою. Пісні “Стигла вишня”, “Вітер”, “Змусила” та “Зацвіла в долині” могли б прикрасити плей-лист будь-якої радіостанції.
Із статті О.Євтушенко "Транс-формер вишневого смаку"
о себе (история группы)
Гурт «Транс - формер» було створено у 1997 році лідером гітаристом Бікеєвим Романом та вокалістом Мельником Валерієм у місті Полтава.
Навесні 2000 року хлопці записали свою першу роботу на студії Сергія Єгорова. Пісня мала назву „Осінь”. Цей твір так сподобався музикантам, що вони дали назву „Осінь” своєму першому альбому, який побачив світ 8 жовтня 2001 року та включав до себе вісім пісень українською мовою.
Навесні 2002 року музиканти починають писати свій другий альбом на тій самій студії, і вже восени 2004 року він був виданий у широкі маси та мав назву «Фаза луни». Він вміщував в себе також вісім ,але вже російськомовних пісень.
15 травня 2006 року хлопці підписують контракт з рекординговою компанією Атлантик в м. Києві про випуск повноцінного диску під назвою «Стигла вишня». До нього увійшло чотири зовсім нові пісні, включаючи «Лід», та декілька старих пісень із збірки «Фаза луни» та «Осінь». Взагалі диск більше нагадує добірку найкращих хітів гурту за останні п’ять років. На пісню «Стигла вишня» було відзнято відеоролик. Після презентації, яка відбулася в Харкові, Києві, Полтаві, Дніпропетровську, Херсоні, Рівному, гурт вирушив на фестиваль в м. Очаків під назвою «Млечний путь», де був нагороджений дипломом фестивалю.
Біографія виступів
Фест «Слав’янського року» (Братислава) ,«Мазепа фест»2007,2006,2005,2004,2003, «Еврокемп» на Трухановому острові м. Київ , майдан Незалежності м. Київ в акції «Не продавайся» ,«Рок-Юг» у Миколаєві ,Словянський Рок у Києві , «Кобзар фореве» Канів, «Тарас Бульба» «День Незалежності з Махно» Гуляй поле і т.д.
дискография
Осінь-2001
Фаза Луны-2004
Стигла Вишня-2006
Збірки:Мазепа-Фест2003,Мазепа-Фест2005,Мазепа-Фест2006,КобзарФореве,День незалежності з Махном,Свое,Євшанзілля,Євшанзілля-2,Раскрутка,Славянский рок,Второе дыхание-3,Я люблю Карпати
особенности выступления (тех-райдер)
Два мікрофона
Соло гітара комб від 50 Ват.
Рітм гітара комб від 50 Ват.
Бас комб від 60 Ват.
ссылки на музыкальные файлы
Калина
Вітер
Лід
Змусила-ремікс
Змусила
Стигла вишня
контактная инфа
www.trans-former.org.ua -----------------
trans-former@narod.ru