чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / статьи

Перспективи андерграунд музики в Україні

06.07.11 | Yevgeniya | rock-ua.com
«Український Андерграунд» - саме так сьогодні позиціонують себе рок та метал групи, що залишаються поза кадром для більшості. Вони насправді перебувають виключно в межах даної субкультури та не є комерційними.

Слід зазначити, що у музичній сфері в України такі напрямки існують не так давно, а справжня культура року або хард-року від початку не була сформована в країнах пост радянського союзу.

Можливості розвитку та існування самобутніх музичних колективів є очевидними. Цьому сприяє кількість спеціальних музичних магазинів, де можна придбати апаратуру; наявність репетиційних студій; клуби, у яких проводять відповідні фести та вечірки. Перешкодою для створення бенду та заняттям музики у такий спосіб – є фінансова.
Та чи є варінт нормального існування, за умов, що людина працюватиме лише декілька годин на день, а інший час буде вкладено у творчість? Успіх найчастіше стає плодом багаторічної праці та великих зусиль.

Серед виконавців побутує така думка: «Нас не сприймають, тому що ми - не формат».
Дозвольте запитати, чи були наприклад всесвітньо відомий гурт KISS форматом для свого часу?

Перш ніж казати про конкурентоспроможність із закордонними гуртами, молодим виконавцям слід звернути увагу на рівень свого виконання, подачу, новизну та актуальність власного авторського матеріалу. Проблемою команд є низький процент творчості, а саме: середньостатистичні гітарні рифи, вузькість та консервативність у музичному мисленні. Для того, щоб синтезувати нові стилі, необхідно розуміти особливості того чи іншого жанру. Процес створення музики повинен стати еволюцією, а не дешевим способом самопіару.

Особливості виховання та певні деталі нашого менталітету - ще один важливий фактор. Звичайно ж, претензії на винятковість завжди були приводом для стадного сарказму. «Ти що, не такий як усі?» - чи не є це крилато-бородатим повідцем, що викорчовує усі зачатки індивідуальних проявів?
Говорячи саме про Українське: «Де ж ті козаки-характерники, що нарізали яничар, брутальніше за співи Cannibal Corpse?». Насправді харктер, харизма, шалена енергетика, відкритість, сміливість – ось необхідні риси для живих виступів.

На сьогоднішній день «Український Андерграунд» безумовно заявляє про себе. Кількість інтернет порталів, що повідомляє про новини та івенти значно зросла. На жаль, вихід на світову сцену на даному етапі є недосягнутою метою.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином