чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / статьи

«AtmAsfera» представила полякам альбом «INТEGRO»

12.07.11 | arina_bu | atmasfera.com
Дивовижна «АтмАсфера» протягом місяця гастролювала Польщею, де презентувала полякам свій новий альбом «INTEGRO». Гурт відіграв 14 концертів, побував майже у всіх воєводствах, «INTEGRO» взяли в ротацію провідні польські радіостанції.

Найяскравіші концерти туру відбулися у Вроцлаві та Кракові. У Вроцлаві атми вкотре грали на запрошення модного клубу «OdZmierzchuDo Świtu», в Кракові це була знаменита «Rotunda». Енергетика на обох концертах зашкалювала, глядачі з перших нот підтримували музикантів, співали та танцювали разом з ними.

В Сандомижі «АтмАсфера» виступала в рамках відзначання стародавнього дохристиянського свята Wianki. На площі біля мурів старого міста зібралося кілька тисяч людей. Фани довго не відпускали музикантів, влаштували їм прогулянку нічним містом, та пообіцяли не митися цілий рік – аби не змити залишені атмами на їх руках автографи.

В Жешуві організатори провели музикантам екскурсію найпопулярнішим туристичним маршрутом – «Жешувськими підземеллями». Хлопцям особливо запам’яталися пластикові скелети та раритетна стародавня зброя. Єдине, чого не вистачало - справжніх смолоскипів замість лампочок. Ця екскурсія відбувалася одразу після виступу «АтмАсфери» – організатори чесно визнали, що «сховали» музикантів під землею, бо хвилювалися, що глядачі не приділять належної уваги грі наступного колективу, натомість намагатимуться взяти автографи та сфотографуватися з «АтмАсферою» :)

В Познані «АтмАсфера» грала вперше, і одразу ж - на ювілеї елітного музичного клубу «Pod Pretekstem». В залі зібралася поважна публіка, грі «АтмАсфери» передувала серйозна академічна музика та виступи знаних в Польщі джазменів. Все проходило настільки солідно та стримано, що музиканти навіть переробили трек-лист та спланували зробити свій виступ більш лайтовим. Втім, в останній момент все ж таки вирішили заграти потужну програму. І не помилилися! Вже на третій композиції поважні солідні люди запально танцювали біля сцени! На додачу наприкінці концерту до «АтмАсфери» підійшли фани з польського Вудстоку і десь на півгодини влаштували автограф та фотосесію. Так що перший концерт в новому для «АтмАсфери» місті вдався на 100%.

Найтриваліші виступи відбулися в Лодзі та Катовіцах – після двогодинної програми «АтмАсферу» ще три рази викликали «на біс». В Бидгощі музиканти заграли в одному з найкультовіших клубів міста - "Estrada" StageBar. А директор люблінського клубу «Graffiti» запросив ватагу приїхати ще раз восени і провести серію творчих вечорів.

Відігравши промоційні концерти в Польщі, «АтмАсфера» повернулася в Україну на запрошення фестивалю «Трипільське Коло». Втім надовго в Незалежній не залишиться – на ватагу вже чекають польські фестивалі – «Kropka», «Szanty» в Куніцах, «Rozsypaniec», «Karpaty OFFer», «Szanty nad Zalewem», Muzyczna Zohylina та інші.