чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / статьи

ФлайzZzа. Французько-українська «Дивакувата»

21.09.11 | artvertep.com

 

Влітку 2010 року в рамках східно-європейського туру до України потрапив французький гурт «Joke», який у своїй музиці мішає такі стилі, як rock, funk, dub, hip-hop, ragga, ska, punk.. Такий музичний мікс аж ніяк не могла оминути «ФлайzZzа», яка так само експериментує і регулярно додає щось новеньке у своєму саунді. Знайомство відбулось взаємно приємним і навіть продуктивним. Відразу ж учасники гуртів домовились зліпити щось спільне і цим спільним виявився трек «Дивакувата», який, не відтягуючи, записали ще восени минулого року. Важкувато було у перекладі для французів (аби ті зрозуміли суть пісні) пояснити основну фразу «дивакувата», яку Julien Bordier (лідер, вокал) так і залишив без змін, проте з французьким акцентом. Команди і надалі періодично дружньо спілкуються, обмінюючись своїми музичними здобутками та підтримуючи зв’язок.

Послухати пісню «Дивакувата» (як і решту пісень із нового альбому гурту «ФлайzZzа»можна за цим лінком:

http://www.flyzzza.com.ua/sound.html

Переглянути відео-експеримент, змонтований нашими фанами, можна ось тут:

FlyzZza (Ukraine) feat. The Joke (France) - Dyvakuvata (ФлайzZzа - Дивакувата) from Tima on Vimeo.

Гурт «ФлайzZzа»засновано у 2000 році. З того часу шалений креатив та потужна енергетика заряджають позитивними емоціями українських меломанів. Його музичний стиль можна описати як своєрідну та унікальну суміш реггі, хіп-хопу, фанку, фольку та інших напрямів музики. За час свого існування гурт виступив з сотнями концертів на сценах десятків українських міст, не забуваючи про закордонні вояжі (ФлайzZzа неодноразово виступала своєрідною "візиткою" України на різноманітних сценах поза межами своєї країни). Завоювавши ще на одному з перших своїх фестивалів звання «найтанцювальнішого гурту», вони і по сьогодні заставляють своїми ритмами гарно відриватись глядачів на концертах і танцмайданчиках.

«ФлайzZzа»приймала участь у багатьох розважальних проектах та хіт-парадах на теле- та радіо каналах, турах Україною в межах акції «Не будь байдужим!» та «DJUICE DANCE FESTIVAL»протягом 2005-2008 рр.

У першому альбомі, який у 2006 році був випущений компанією "MOON Records", було три спільних проекти з одними з найкращих гуртів України – Тартак, От Вінта та Скрябін. До наступного альбому "Засмага на серце", який видала компанія Comp Music EMI і який з’явився на світ у2008-му, ввійшли спільні роботи разом із ТНМК, Мотор’роллою, Олегом Скрипкою, Habakuk (Польща) та CherryVata (Білорусь). В творчості колективу вже знайшли своє місце вісім відео робіт, які мали активну ротацію на телеканалах України та Польщі.

У червні 2011команда видала своютретюплатівку «Глобальне потепління», до якоіувійшли спільні роботи із The Вйо, Роллік’сами, Сусідами, французами The Joke та пісня-триб’ют «Братів Гадюкіних». Вже потрапив до телеефіру та радіопростору перший сингл із цього альбому«Мати казали». Видали альбом Comp Music EMI.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином