чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / интервью

Ник Рок-н-Ролл: Мне хочется окунуться в дикую атмосферу!

08.08.11 | интервью
Ник Рок-н-Ролл рассказал перед последним московским фестивалем в честь дня своего рождения, что его конфликт с «Нашим Радио» исчерпан, и он теперь ищет музыкантов с дикой музыкой вне Москвы.  »»»

Брем Стокер: «Натхнення при створенні пісень у нас ніколи не було. Достатньо пару пляшок горілки та швепс»

05.08.11 | интервью
Напевно, ці хлопці – одні з небагатьох в Україні, хто не лише всім кричать, що вони панки, а підтверджують слово ділом. Музика, яку грають ці «бешкетники» навряд чи добровільно візьмуть у ротацію на державні теле- та радіоканали, але вони з високої вежі плюють на ці формальності!  »»»

Гурт Один в каное: «Свобода – це найбільше, що у нас є…»

29.07.11 | интервью
Інтерв’ю з львівським гуртом  »»»

Беседа с Тобином Эсперансом (Papa Roach)

15.07.11 | интервью
За несколько часов до концерта альтернативщиков Papa Roach в Киеве мы встретились с бас-гитаристом группы Тобином Эсперансом  »»»

Мирослав Кувалдін (гурт "The Вйо"): "У нас відсутня культура меценатства"

13.07.11 | интервью
...це фестиваль для всієї України. Мені хочеться зробити його для усього слов’янського простору  »»»

Юрко Журавель (гурт "OT VINTA"): "Ніхто не закохується так, як рокери"

10.07.11 | интервью
узикант, співак, актор, аніматор, творець свого оригінального напрямку в музиці – «украбіллі» і... Всього не перелічити. Схоже, що назва гурту «OT VINTA», це життєве кредо її лідера Юрка Журавля. Оскільки навкруг нього завжди таке поле творчої напруги, яке можуть витримати не всі. Діапазон і розмах його творчих планів можна порівняти з цунамі. А ще гранична відвертість, яка зазвичай так не властива людям у шоу-бізі.  »»»

Тарас Тополя, гурт «Антитіла»: «З економічної точки зору займатися музикою в нашій країні просто не вигідно»

10.07.11 | интервью
Гурт «Антитіла» запам’ятався українським глядачам ще у 2007 році, коли брав участь у популярній тоді телепередачі «Шанс», піснею «Я не забуду першу ніч». Вони були єдиними учасниками проекту, які виступили живим складом і виконали власну пісню. Сьогодні у хлопців доволі щільний концертний графік, але попри це нам вдалося зустрітися з солістом гурту Тарасом Тополею і дізнатися, що відбувається у їхньому творчому житті.  »»»

Юрий Стыльский (ДАЙ ДАРОГУ!): "Лучше всего у нас получается заниматься музыкой"

06.07.11 | интервью
Вот такая непринужденная беседа получилась у нас с Юрием Стыльским. Не могу не порадоваться за него и группу ДАЙ ДАРОГУ! Ребята продолжают жить здесь, в Беларуси, и чувствуется, что им нипочем ни скачки цен, ни идеологические запреты, ни прочие белорусские реалии. Назад в подвалы" Стыльский сотоварищи не собираются.  »»»

Борис Гребенщиков: «Ще невідомо, де краще: у хорошій галереї чи в лісі»

04.07.11 | интервью
Запитувати рок-легенду Бориса Гребенщикова, який цього тижня укотре приїжджав до Львова, варто й цікаво. Він погоджується говорити про будь-що, і під час творчих зустрічей, і на прес-конференції  »»»