чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / интервью

Завжди всім бажаю: викорінюйте зі своїх голів радянську Україну

08.01.12 | интервью
Фагот і Фоззі з ТНМК — про свій шлях із російськомовного Харкова в українську музику  »»»

StereoЖизнь

31.12.11 | интервью
Слухаючи їх музику, відчуваєш ту чесність та відвертість, емоції, які вкладені у кожне слово, кожну ноту. Три хлопця (Сашко – ударні, Назар – гітара та Ігор – бас), до речі, не лише грають у клубах, а й брали участь у театральних постановках «Дивні люди»…  »»»

Галина Тельнюк: «Україна сьогодні хвора культурною анорексією»

23.12.11 | интервью
«Сестри Тельнюк» – два жіночі голоси, два характери, два настрої, дві долі. «Сестри Тельнюк» – єдина гармонія двох. Слова Галі та музика Лесі переплітаються так, що глядач занурюється в особливий світ мрій, образів, спогадів, асоціацій. Це справжній простір без меж...  »»»

Олег Сакмаров: «Святой и грешник» между жизнью и смертью

18.12.11 | интервью
Темы неба и земли, добра и зла вечны. Отчасти это отсылка к средним векам, к средневековому романтизму. Но отчасти - отсылка к классическому рок-н-роллу. Дихотомия свойственна этому жанру. Посмотрите на Игги Попа и Мика Джаггера! Это есть святые и грешники в одном лице.  »»»

Вадим Красноокий, вокаліст Mad Heads, про паби як рушій музичного прогресу

15.12.11 | интервью
Свого часу ми були альтернативою в альтернативі. Тобто виключно антипопсовою та нонконформістською командою. Понад те, якщо на той час взірцем альтернативи була, наприклад, Nirvana, то ми грали щось альтернативне і цьому образу. Мабуть, саме тому з першого складу гурту залишився лише я...  »»»

Концерт в поддержку «Свободы выбора»

14.12.11 | интервью
Василий Шумов рассказал о концерте-выставке в поддержку политических заключенных, организуемом им в поддержку арестованных на Чистых прудах и Триумфальной, а также Таисии Осиповой, Матвея Крылова и Сергея Мохнаткина  »»»

Проект KHARUTA

14.12.11 | интервью
Качественная музыка против политики современного шоу-бизнеса  »»»

Механік звуків

13.12.11 | интервью
Директор легендарної студії звукозапису «Комора» Костянтин Костенко про музику як майонез, гру під фанеру, заслужених артистів Каліфорнійщини та велику музичну депресію. У будь-якій справі є верхівка айсберга, на яку всі звертають увагу, та фундамент, основа, яку не бачить ніхто. Але від того вона не стає менш важливою.  »»»

Юрий Шевчук: «Захожу в храм, смотрю на иконы, думаю - вот он, мой депутат!»

09.12.11 | интервью
У нас три старика в группе, кому по 40. Остальным - 20 с хвостиком. Молодежь выдает мощный инструментальный уровень - мы так в 80-е не играли. Жесткое звучание - но оно современно. Я разделяю «модный» и «современный». Сегодня клеш - завтра панталоны, сегодня бикини - завтра хиджаб. А современно - это когда болевые точки времени задеваешь. Подборка высказываний  »»»