чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / интервью

ТАРТАК: Ми лишаємося чесними з собою

04.12.11 | интервью
За 15 років свого існування гурт «Тартак» пережив багато: від перемоги на головному Всеукраїнському музичному фестивалі, вибухового в усіх розуміннях дебютного альбому і статусу однієї з найпопулярніших груп країни – до важких змін у складі і внутрішніх конфліктів, зникнення з ефірів і перекваліфікування в альтернативну клубну команду. Але творець і беззмінний лідер «Тартака» ні про що не шкодує, ставлячи понад усе чисте сумління.  »»»

Мед Хедс відсвяткували 20-й День Народження

02.12.11 | интервью
23 листопада у Крістал Холі святкували День Народження. Було запрошено багато-багато гостей. І усі вони відрізнялися однією спільною рисою: у них усіх були трохи шалені голови, адже прийшли вони вітати із 20-річчям гурт Мед Хедс.  »»»

Gogol Bordello в Stereo Plaza

30.11.11 | интервью
2 декабря его группа Gogol Bordello устроит праздничный шабаш в киевском концертном клубе Stereo Plaza. В преддверии возвращения Жени на родину мы сделали подборку его высказываний. Правила жизни Евгения Гудзя.  »»»

А теперь дискотека...

28.11.11 | интервью
Артемий Троицкий: «Русский рок в своей классической формации умер тогда, когда исчезла вдохновляющая его среда — советская власть»  »»»

АННА: «Ствердження»

24.11.11 | интервью
Нещодавно рокери АННА презентували свій новий сингл «Ствердження», записаний разом з вокалістом групи ТОЛ Василем Прозоровим на київській студії Revеt Sound. Ця пісня відрізняється від минулих робіт гурту (відверто альтернативного й ню-металевого альбому «Карматреш» і більш прогресивного й пост-металевого альбому «Срібна Змія») і показує, що АННА не цурається олдскульної прямолінійної рок-музики. До того ж, сама назва синглу «Ствердження» для теперішньої АННА достатньо концептуальна. Як саме стверджується АННА? Надалі розмова з музикантами.  »»»

Nina Karlsson: если ты открыт сердцем, у тебя все получится

24.11.11 | интервью
Один из самых душевных клубов Москвы – ГОГОЛЬ – 17 ноября превратился в резервацию, в которую заточили себя самые интеллигентные мальчикидевочки Москвы. Добровольно, впрочем, заточили. Ну да, куда им было себя деть, учитывая, что именно здесь давала свой концерт Нина Карлссон? Певица мало говорила, обещая, что за нее все скажет музыка. Не обманула: Simples,Bored&Tired, Winds Of May, Follow the Dancer, I Deny, I Can’t Stop, AnotherDay, Another Game – ребята стартовали уже знакомыми англоязычными композициями.  »»»

"Lюk": «Наша група розпалася назавжди і назад шляху вже точно не буде»

23.11.11 | интервью
Звістка про розпад групи "Lюk" у березні спричинила справжній емоційний вибух у блогосфері та соціальних мережах. Новину про припинення діяльності однієї з найяскравіших харківських інді-груп перепостили десятки тисяч шанувальників "Lюkа". На радість меломанів, «кістяк» групи швидко прийшов до тями, і тандем вокалістки Ольги Герасимової та гітариста Валентина Панюти невдовзі представив проект «MALЮК», однак, і нова творча одиниця проіснувала всього пів року. Уже 15 жовтня, на концерті в київському клубі «Диван» було проанонсовано швидке закриття «MALЮКа».  »»»

ОЛЕКСАНДР ЄВТУШЕНКО: «РОК-МУЗИКА – ЦЕ ПРАГНЕННЯ СВОБОДИ»

23.11.11 | интервью
Цьогоріч серія «Граней-Т» «De profundis» поповнилася музичною книжкою Олександра Євтушенка «Україна in Rock». В інтерв’ю «Граням-Т» відомий музичний журналіст розповів про те, як реагують на критику українські музиканти, музичні відкриття та розчарування, «ящик для ідіотів», можливості всюдипроникного Інтернету та культурний раціон сучасної дитини.  »»»

Maria Group – музика, що зіткана з любові та спогадів

22.11.11 | интервью
Нежные и романтичные песни Maria Group уже давно облетели Интернет, покорив сердца юных пользователей. Словно разноцветная мозаика, эта музыка образует яркие картинки из самых памятных и солнечных дней.  »»»