чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / интервью

Хороводы под дождём? На трезвую голову??!! Пффф… Запросто!! Это FolkDay

17.09.11 | интервью
В ходе фестиваля мне удалось задать пару вопросов милой, скромной девушке -организатору, которая решила остаться леди Аноним (а то мало ли… скажешь чего лишнего – премии лишат).  »»»

PUR:PUR: Макси-качество в мини-формате

16.09.11 | интервью
Мы ни разу не играли под фанеру. И к счастью, пока нам удается избегать подобных ситуаций.  »»»

Беседа с Джоном Хелпсом (Maybeshewill)

15.09.11 | интервью
Вообще мы любим абстрактные название, чтобы каждый мог найти в них то, что захочет, но для нас это значит именно гастрольную жизнь. Ты приезжаешь куда-то ненадолго, максимум на сутки, не успеваешь рассмотреть вещи вокруг, как тут же срываешься с места и едешь дальше...  »»»

Артем Войцеховський (донецький гурт «Зарисовка»): «Нехай кожен робить те, що йому до душі»

14.09.11 | интервью
Вони співають легку та сонячну музику. Можна сказати, що це реґґі, але вони уникають давати якісь визначення своїй творчості. Донецький гурт «Зарисовка» називає себе «квінтетом з сонячної України, якому подобається експериментувати як з музикою, так і складом». Вони не дуже відомі (а слухачам української музики – особливо), але мають немаленьку групу ВКонтакті, де шанувальники запрошують їх виступити у своїх містах  »»»

Олег Сірман («Полюси»): "Дебютна платівка зробить нас ближчими з усіма хто вміє відчувати справжні емоції"

12.09.11 | интервью
13 жовтня о 19.00 в Чернівцях у палаці «Академічний» відбудеться великий сольний концерт українського гурту «Полюси». Хлопці представлять нову двогодинну музичну програму та презентують дебютну платівку, також на підтримку виходу нового альбому гурт презентує на фм-станціях країни пісню "Ваш абонент" (radio version 2011).  »»»

Василь Прозоров: «Головне щоб не зникав сигнал!»

09.09.11 | интервью
Цієї суботи у Львові відкриється оновлений рок-клуб «Rock Garage». Одним з ідеологів реформації клубу став Василь Прозоров (групи ТОЛ, ПНД, Dollheads). Про це та інше – надалі розмова з музикантом.  »»»

Дмитро Шуров: універсальна мова музики на радіо ЕРА

06.09.11 | интервью
Сьогодні у гості до «Радіо ЕРА-FM» завітав музикант Дмитро Шуров, відомий по участі у таких проектах, як Pianoboy, «Океан Ельзи», «Esthetic Education» та «96, 7», співпрацею з Земфірою і т.д. Розмову було присвячено виходу нового альбому та творчим планам артиста.  »»»