чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / интервью

Дмитро Шуров: універсальна мова музики на радіо ЕРА

06.09.11 | Анастасія Манаєнкова | molode.com.ua

Сьогодні у гості до «Радіо ЕРА-FM» завітав музикант Дмитро Шуров, відомий по участі у таких проектах, як Pianoboy, «Океан Ельзи», «Esthetic Education» та «96, 7», співпрацею з Земфірою і т.д. Розмову було присвячено виходу нового альбому та творчим планам артиста. Протягом ефіру пройшла прем’єра нової пісні під назвою «Отличный Уикэнд» та прозвучали вже відомі широкому колу слухачів хіти.

Цей ефір став справжнім подарунком для шанувальників творчості Pianoboy та дав змогу познайомити з його музикою всіх, хто ще не чув яскравих та самобутніх пісень Шурова, що відрізняються незвичною для українського музпростору мелодійністю, душевністю та ліричністю.

«Музика – це те, що неможливо описати словами, це універсальна мова серця»

Розмова почалась досить передбачувано – з обговорення сучасної музики та музичної творчості. Дмитро розповів про те, що значить музика саме для нього – це те, що не піддається опису словами та фразами. Це мова, універсальна для всіх, що сублімує почуття та емоції музиканта в пісні, які дають змогу виразити все, що є на душі та поділитися цим зі слухачами.

Дмитро розповів, що протягом всього життя особливе значення для нього має лише рок-н-рол. Навіть, незважаючи на те, що Pianoboy є не зовсім типовим проектом у стилі рок-н-рол, в ньому є основне, що характерне саме для рок-н-рольного світосприйняття – це безмежний позитив, що змушує жити, творити та завжди рухатися вперед.

…З чого все починалося

Творча кар’єра музиканта почалася ще в 4-річному віці, коли він випадково опинився в гостях у викладачки фортепіано, що якимось неймовірним чином змогла відчути талант дитини та вирішила навчати Дмитра музики. Незважаючи на те, що навчання продовжувалося недовго через еміграцію вчительки, саме вона дала старт, такий необхідний для подальшої творчості.

Далі Дмитра чекав цікавий та надзвичайно насичений творчий шлях – навчання у Франції, США. Постійні мандри та самотність дали змогу знайти власний шлях, познайомитися з великою кількістю людей та шукати різних способів самореалізації. Вже у підлітковому віці Дмитро Шуров брав участь у різних проектах – від джазу до акапельної музики, що дало змогу накопичувати творчий матеріал, отримувати новий досвід та співпрацювати з цікавими музикантами.

«Не думаю про стилі і форми»

Дмитро розповів про те, що під час написання музики не думає про якісь конкретні стилі, форми, намагаючись не обмежувати свою творчість нічим: «.. все так, як є, а іншого не треба». Зміст і форма приходять самі собою, музикант над цим не задумується, переживаючи серцем кожну композицію та намагаючись бути максимально чесним у своїй творчості.

Слухачам було презентовано нову пісню «Уикэнд», яка, за словами Дмитра, стала першим повноцінним синглом саме проекту Pianoboy, в той час як перший сингл було записано у співпраці з Андрієм Хливнюком, вокалістом гурту «Бумбокс». Саме на пісню «Уїкенд» буде знято і дебютний кліп.

"Pianoboy": можливість самовираження

Проект Pianoboy було створено в той час, коли Дмитро переживав не зовсім світлий період. Після роботи з кількома гуртами, активної співпраці з Земфірою, музикант переживав депресію, яка потребувала творчого виходу енергії: «Нормальні люди будують дім, а я почав писати оперу» - сміється Дмитро. Але саме в цей час з’явився проект Pianoboy, який дав змогу виразити ті почуття та емоції, які стали основою для створення цікавих та різнопланових за стилем та настроєм пісень.

Крім того, сьогодні Дмитро досить активно співпрацює з Андрієм Хливнюком, спілкується з Земфірою, працює над виходом дебютного альбому, реліз якого заплановано на кінець осені.

"Pianoboy" – це авторський проект одного музиканта для тих, кому це цікаво. На даний момент музикант не зацікавлений у будь-якому фінансуванні, яке змінить напрямки творчості та змусить обмежуватися якимись рамками. Адже будь-який комерційний проект передбачає залежність від того, хто дає гроші, чого Дмитро дозволити собі не може. Сьогодні Pianoboy – це безмежне поле для творчості, розвиток, виступ у клубах та плідна співпраця з різними людьми, тому для Шурова на даному етапі важливе збереження самобутності та незалежності.

Питання від слухачів та інтернет-користувачів

Всі слухачі мали змогу поставити Дмитру будь-які запитання, чим деякі з ним з радістю скористувалися. Питання стосувалися нового проекту Святослава Вакарчука, концертного інструменту Шурова, опери, над якою працює музикант. Під час ефіру можна було почути уривок з цієї опери та ще кілька хітів Pianoboy. Годинна розмова пролетіла, неначе п’ять хвилин, які були цікавими та насиченими музикою.  


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином