чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / интервью

"Неформальний музичний вечір № 2" пройде у товаристві з Валентином Стрикало

30.09.11 | molode.com.ua

22 жовтня о 21.00 в Києві в столичному клубі "Бочка Пивна" на "Петрівці" в рамках в арт-проекту «Меломан» відбудеться "Неформальний музичний вечір № 2. Валентин Стрикало".

Цей проект створений для тих людей, які дійсно «пристрасно люблять музику», чиї смаки та інтереси не пов’язані якимись догмами і умовностями. У проекті беруть участь зовсім несхожі групи, що грають дуже різну музику. Серед них і ветерани сцени, і ті, хто увірвався на неї зовсім недавно, абсолютно несподівано для багатьох, і кого довго не сприймали всерйоз. Тим не менше, всі вони - абсолютно самобутні і неординарні. І саме це їх об’єднує. Це клуб, в який організатори запрошують і шанувальників, і музикантів, - друзів і колег тих, хто буде виступати на сцені.

Неформальні музичні вечори - це не академічна говорильня протягом багатьох годин, коли, здається, що давно відомі і питання, і відповіді. Це - можливість живого спілкування музикантів і цінителів їх творчості. Але все ж, головним залишається музика.

У проекті візьмуть участь найцікавіші українські музиканти: "Перкалаба", "Lюк", Валентин Стрикало, Тарас Чубай,  Ірена Карпа (також, організатори будуть почути ваші побажання з приводу майбутніх концертів)

Проект "Меломан" продовжує Валентин Стрикало ...

Забавно? Так, - забавно. Але, погодьтеся, - цього замало, щоб потрапити на сторінки російського "Forbes":

- Як з’явився перший ролик?

- У той час я вже був музикантом, у мене був свій колектив, ми грали україномовний рок зі слізливими ліричними текстами. Ми думали, що це принесе нам всесвітню популярність, але ми помилялися. У якийсь момент я записав це відео, просто для того щоб поржать, я не розраховував ні на що.

- Як створювався образ?

- Я надів першу-ліпшу сорочку з шафи, сів перед комп’ютером, включив веб-камеру і почав нести всяку нісенітницю. Довелося зробити кілька дублів: я щоразу починав сміятися. Я весь час вигадував щось нове, образ доповнювався, і він вийшов таким, яким він є. Зараз мені кажуть: «Ой, як все продумано». А насправді, вийшло випадково.

- Пісні виглядають досить закінченими і продуманими ...

- У мене є певний досвід написання пісень і текстів, тому це було неважко. До того ж попсові пісні досить просто пишуться.

- Що ви робили з роликами далі?

- Нічого, вони просто лежали в інтернеті. А потім мені подзвонили друзі й сказали: «Ти взагалі знаєш, що ти зірка? Ми про тебе статтю читали». І дійсно, мені потім почали дзвонити з будь-яких продюсерських центрів, журналів, газет, просили інтерв’ю і т. д.

- Тоді у вас вже був агент?

- Ні, у мене не було нікого, я взагалі не збирався давати концерти, я не уявляв, що цей ролик мені коли-небудь допоможе. Мені запропонували виступити в клубі «Цар». Я погодився - чом би і ні? Як з’ясувалося, у мене добре виходить вести себе на сцені. Тоді я подумав: Чому б не написати собі концертну програму.

- Чи часто ви виступаєте і хто приходить на концерти?

- Досить часто. Не можна сказати, що приходить тільки молодь і студенти. Мені дуже приємно бачити людей далеко за 40, які стоять і підспівують. Більшій частині глядачів від 17 до 25 років. Ті, хто приходить на концерти, не чекають від мене клоунади. Вони не чекають побачити на сцені сором’язливого заікаючого хлопця. Вони все прекрасно розуміють, тому що ці ролики послужили елементом розкручування. Я такий, який я є, і це людям подобається.

Після визнання журналом "Forbes", Боярським і Тіною Канделакі інтернет-зірка Валентин Стрикало обзавівся справжньої рок-групою і готовий, не жаліючи розбитих сердець, братися і за ваші барабанні перетинки. Відмінні пісні, - іронічні і - досить серйозні, що стали хітами он-лайн аудиторії («Рустем», «Серьожа», «Кайен»), тепер - в рок-звучанні у виконанні відмінної рок-банди.

Скромний хлопець Валентин Стрикало з села Бурільцево став відомий своїми відео-зверненнями до зірок, викладеним на youtube. Стьобні хіти вивели Валентина в топ вітчизняних інтернет-зірок і успішно окупували всі Позаефірні аудіо-джерела: від київських дворів до московських клубів. Багато федеральні канали вже встигли розповісти про українського самородка, а хіт «На Кайєн» вийшов в радіоефір.

Окремої уваги заслужили живі концерти Стрикало: це дикий симбіоз часів бітлів, комсомолу і дворових вечорів під гітару, заправлений іронією і здоровим цинізмом вже зрілих і пізналих життя вихованців MTV. Не пропустіть можливість відчути неймовірну енергетику, гострий гумор і тонкий стьоб у повноцінному рок-звучанні нового бенду Валентина Стрикало.

Увага - конкурс!
Організатори оголошують конкурс на краще запитання групі на сторінці події в "Facebook" і "Vkontakte". Публікуйте свої питання в коментарях у події починаючи зі слова "Конкурс". Автор питання, що набрав більше "лайк", отримає в подарунок 2 квитки на концерт.

Коли: 22 жовтня 2011 о 21.00
Місце: Київ, Бочка Пивна на Петрівці, Московський проспект 17/1


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином