чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / интервью

Гурт «Better Now»: «Ми ніколи не відкладаємо нічого на потім, а робимо все одразу і добре;)»

15.11.11 | Анастасія Манаєнкова | molode.com.ua

Чернівецький гурт "Better Now" народився 11 лютого 2011 року – саме в цей день відбулася перша репетиція у повному складі. З тих пір не пройшло ще і півроку, але пісні музикантів, що відрізняються гарним та добре впізнаваним жіночим вокалом, потроху стають відомими й не виникає сумнівів, що майбутнє у гурту є. "Better Now" – це гармонійне поєднання клавіш і мелодійного вокалу з важкими гітарними рифами та елементами панку. Про те, як з’явився гурт, що є для них головним у творчості та про плани на майбутнє розповідають самі музиканти.

Ваша перша репетиція у повному складі, як я знаю, відбулася 11 лютого 2011 року… Як і коли прийшла ідея створити гурт?..

Познайомились ми за півроку до моменту створення гурту. А почалося все з того, що ми робили кавери на наші улюблені композиції. Згодом стало зрозуміло, що нам цього недостатньо, і почали писати власні пісні, шукати інших музикантів. Пошуки були важкими, склад неодноразово змінювався, але ми все ж знайшли потрібних нам людей.

А чому обрали саме таку назву?

Бо вона нам найбільше сподобалася з усіх варіантів. Назва характеризує наш гурт – ми ніколи не відкладаємо нічого на потім, а робимо все одразу і добре;)

На одній зі сторінок в соціальних мережах стиль вашої музики визначено як альтернативний рок. Чому обрали саме такий стиль?

Взагалі, у всіх учасників гурту доволі різні смаки в музиці. Через це у нас часто бувають суперечки, але ми завжди знаходимо золоту середину;) Наша музика включає в себе суміш декількох різних напрямків, тому важко було дати точну назву обраному стилю, а «альтернативний рок» підходить найбільше до визначення того, що ми робимо.

Ви ще дуже молодий гурт – з моменту створення не минуло навіть року. Що вже зроблено, а що є в планах на найближчі місяці?

Зараз можемо собі дозволити концерти тільки місцевого рівня, але постійно працюємо над собою, щоб розвинутись до всеукраїнського.

Вже встигли виступити на рок фестивалі «Хвиля», «Bukovynka Rock Party», «Acoustic Cover Party» та ще декількох. На даний момент сконцентрувались на вдосконаленні наших пісень та не плануємо виступати найближчим часом. Окрім того, що пишемо новий матеріал, відпрацьовуємо старі пісні, щоб їх якомога професійніше і досконаліше виконувати і доповнювати, іноді експериментуємо;)

Можливо, дамо декілька місцевих акустичних концертів. Ще в планах записати одну пісню. Але вже починаючи з весни приємно вразимо слухачів на деяких фестивалях, назви яких ми поки тримаємо в секреті.

Як сприймає публіка ваші пісні? Розкажіть про найяскравіші моменти, що траплялися під час концертів;)

Добре запам’ятався момент, коли під час одного з наших найперших виступів публіка почала танцювати та підспівувати наші пісні – це приємно вразило. Ми ж тоді ще навіть і не здогадувались, що така велика кількість людей вже знає про нас.

А хто є автором пісень? Звідки берете сюжети – з власного життя?

Тексти пише Аня, а музику пишемо всі разом. В наших текстах здебільшого немає певного сюжету, в них розкриваються певні проблеми, які кожен може вирішувати по-своєму. Звісно, щоб написати пісню, потрібно вникнути в її суть, пережити її, але на це не впливають зовнішні обставини – здебільшого внутрішні переживання, почуття, емоції.

Що намагаєтеся донести до слухачів?

Наша музика про те, що хвилює сучасну молодь, про її проблеми, як соціальні, так і особистісні. Можливо, в наших текстах хтось зможе знайти вирішення саме своєї складної ситуації, подивитись на неї з іншого боку. В будь-якому випадку намагаємось позитивно вплинути на людей.

Чим займаються учасники гурту, окрім музики?

Ми всі ще навчаємось. Стас і Діма (соло і ритм-гітара) вивчають програмування, Ігор (барабанщик) вчиться на фінансиста, Аня – ще школярка.

Як вдається всюди встигати – не страждає навчання?

Звісно, що страждає. Через гурт залишається мало часу на навчання, але ми стараємось підтримувати і одне, і інше. Після закінчення навчання плануємо приділяти час тільки музиці, і наздогнати все, чого ми не встигаємо зараз.

Що хотілося б зробити в перспективі?

Хотілось би уникнути зміни складу гурту. Якщо ми ставимо перед собою ціль, то ми хочемо досягти її разом. Найбільше б хотілось підняти популярність української музики на міжнародному рівні. Ну, і, звісно, мріємо про такі банальні речі, як запис декількох альбомів, кліпи, концерти і т.д.;)

А як оцінюєте стан сучасної музичної індустрії в Україні?

У нас є дуже багато хороших молодих гуртів, але їх ніхто не розвиває, тому як більшість лейблів зосереджуються виключно на поп-виконавцях. Один негативний момент, який переслідує всі гурти – це некомпетентність багатьох організаторів концертів: дуже часто на виступах проблемою стає погана апаратура, що пояснюють недостатнім фінансуванням.
Майбутнє у музики, звичайно, є. Поки є такі молоді гурти як ми, які намагаються досягнути чогось власними силами.

Якою, на ваш погляд, повинна бути якісна музика?

Якісна музика насамперед повинна приносити позитивні емоції слухачам, а музиканти, в свою чергу, повинні отримувати від них віддачу. Комерційно вигідна музика не завжди якісна, тому що в неї не вкладають душу, а розраховують лише на заробіток.

Як думаєте, у року є майбутнє у конкуруванні з електронною музикою, наприклад?

Ми вважаємо, що на кожен напрямок музики є свій слухач. Якщо раніше було багато прихильників важкої музики, то і зараз вони існують, просто електронна музика є чимось новим, а люди тягнуться завжди до нового.

Якщо трохи помріяти – з ким би хотілося виступити на одній сцені? Що слухаєте самі?

З українських – найбільше імпонують СКАЙ та O.Torvald. А якщо влитись в мрії загалом, то Paramore і Coldplay. Гітаристи дуже поважають Bullet For My Valentine, дуже авторитетний гурт для них за всіма параметрами. А слухаємо різноманітну музику, починаючи з бріт-попу і закінчуючи нью-металом.

А що робите для власного розвитку? Як знайомите слухачів зі своєю творчістю?

Сьогодні активно використовуємо соціальні мережі та інтернет загалом. Іноді знімаємо відеокавери на чужі пісні (які можна побачити на нашому офіційному сайті), щоб привернути увагу до своєї творчості. Ну, і, звичайно ж, даємо концерти;)

Чого хочете побажати своїм колегам та слухачам?

Колегам – творчого натхнення, а слухачам – ніколи не втрачати цікавість до якісної музики, тому що наше і майбутнє всіх музикантів загалом залежить саме від вас;).

P.S. 19 листопада гурт «Better Now» можна буде почути на відкритті сезону чернівецьких літературних слемів.

ІНФО

Склад гурту:

Аня Кучейник –– вокал
Станіслав Пуздряк –– соло-гітара
Дмитро Попов –– ритм-гітара
Ігор Кіронда –– ударні
"Better Now" В Контакті - vkontakte.ru/betternow

Сайт гурту “Better Now” - Betternow.ucoz.ru.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином