чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

«РОК-АРАБАТ»: підсумки передостанього відбіркового туру

22.05.11 | kach | www.premiera.at.ua
Приїзд «Моноліта» до Херсона був насиченим. З залізничного воклалу музикантів провели до ХОДТРК «Скіфія» (головний телеканал Херсонщини), де з музикантами записали велике інтерв’ю у великій студіі і цей сюжет, тривалистю приблизно 20-30 хвилин, буде показано у запису в одній із ранкових програм пердачі «Починайте день з нами». Потім хлопців провели до студії радіо «Таврія», де відбувся запис годинного інтерв’ю для передачі «Саундчек» (виходить по суботах з 16-00 до 18-00).
А на сам концерт приїхала телебригада телеканала «ХЕРСОН», де було знято сюжет і про відбірковий тур, і про гурт «Моноліт». Сюжет буде показано у випусках «Новини». (Зазвичай вони вихзодять о 19-45 і 22-00, з повтором на наступний день: 7-00, 12-00, 15-00).
Усі ці сюжети будуть розміщені на сайті організаторів проекту (Продюсерський центр Гриигорія Борзенка: www.premiera.at.ua ) у рубриці «НАШЕ ВІДЕО»
Заявки на участь: Продюсерський центр Григорія Борзенка Херсон, Тел. 0(552)27-96-46, 066-254-93-86 Е-mail: borzenko@selena.kherson.ua
Постскрипутм.
Начитки до сюжету про відбірковий тур проекту «РОК-АРАБАТ» (і виступу в ньому «Гостя проекту» рок-гурту «МОНОЛІТ» Шостка):
В останні дні травня відбувся передостанній відбірковий тур проекту «РОК-АРАБАТ», де херсонські рок гурти: «FREEDEN» і «SHOE CHEW» змагалися за путівку до фіналу, який відбудеться у розпрал курортного сезону на перлині херсонського краю - Арабатській Стрілці. Призом для перможця слугував сам факт участі у фіналі на великій стаціонарній гала-сцені, що вже збудовано на смому березі моря у курорті Счастливцево, де будуть також виступати досвідчені і популярні монстри року, визнані аторитети рок-музики не лише з України, а і Росії, Прибалтики, Туреччини, Канади. Такі авторитети, приміром, як популярний рок-гурт «Моноліт», з міста Шостка, якому в майбутньому пророкують славу легендарної «Арії». Але вже і на даний час ці молоді хлопці мають стільки здобутків, що їм могли б позаздрити більш досвідчені сивоволосі ветерани року. У яких би фестивалях «Моноліт» не приймав участь, він завжди займав Гран-Прі або перші місця, тому концерт цього культового колективу стає подією у будь-якому місті України. Не є внятком і Херсон, де «монолітовців» завжди приймають надзвичайно привітно, і самим музикантам приємно приїздити у це гостине місто. Про що вони і підтвердили у своєму інтерв’ю:
Інтерв’ю: Рок-гурт «МОНОЛІТ» Шостка
Підтердженням того, що музика на диску, який призентують хлопці, дійсно «забійна», слугують ці телекадри, де видно, як херсонські любителі рок-музики, яка кажуть, «відриваються по повіній программі», під дійсно круту музику хлопців з «Моноліта»:
Фрагмент виступу рок-гурту «МОНОЛІТ» Шостка
Що стосується підсумків відібркового туру, то його перможцем став херсонский гурт «FREEDEN». Тож поздоровимо музикантів цього колективу з проміжним успіхом у відборі, і побажаємо виступити настільки ж вдало і на Арабатській Стрілці. До речі, там, окрім згаданого фіналу, з першого по останній день літа Продюсерським центром Григорія Борзенка будуть проводитсяся інші концерти, серед яких і фінали «ХІП-ХОП-БАТТлів», «Битви ді-джеїі», проекту «Зіркова хвиля», співорганізатором якого є також і телеканал «ХЕРСОН», та інші яскраві музичні свята. Тож, до зустрічі влітку на Арабатській Стрілці!
ТВ-сюжеты:
МОНОЛИТ Шостка на отборе РОК-АРАБАТ 20.05.2011 г. (ТРК «ХЕРСОН»):
http://www.youtube.com/watch?v=MqQS5bYWzKw
РОК-АРАБАТ: гость – Монолит Шостка 20.05.2011 г. (Видеостудия «ПРЕМЬЕРА»):
http://www.youtube.com/watch?v=Rsgc0ge4C4o