чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

ОКЕАН ЕЛЬЗИ - хедлайнер 10-го ювілейного рок-фестивалю НАШЕСТВІЄ

16.06.11 | myradio.ua
З 8 по 10 липня в Тверській області відбудеться найбільший музичний фестиваль СНД під відкритим небом «НАШЕСТВІЄ». На честь десятиліття готується велика музична програма, в якій візьмуть участь кращі колективи. 10 липня роботу Головної сцени закриє хедлайнер фестивалю - ОКЕАН ЕЛЬЗИ.

Український гурт з випуску свого першого альбому завоював любов і визнання слухачів і посів чільне місце серед кращих музикантів. На рахунку групи 7 альбомів.

На «НАШЕСТВІЇ» ОЕ виконають свої найкращі пісні, які оберуть самі глядачі фестивалю. Голосувати за треки можна вже зараз тут: «Океан Ельзи» – хедлайнер НАШЕСТВИЯ 2011!

Список учасників десятого ювілейного «НАШЕСТВІЯ» сформований практично повністю, в ньому понад 100 колективів: Гарік Сукачов, ДДТ, Воплі Відоплясова, Бумбокс, Чайф, Сплін, БІ-2, UMA2RMAH, Нещасний випадок, Нічні Снайпери, Найк Борзов, Ляпіс Трубецькой, Арія, Ундервуд, Звірі, Браво та багато інших.

Окрім музичних виступів у ході фестивалю, організатори Головної Пригоди літа представляють виставку «Рок у фарбах», на якій виставляються роботи рок-музикантів - учасників фестивалю. Раніше були представлені роботи Іллі Лагутенка, Діани Арбеніної, Юрія Шевчука та інших. У виставці може взяти участь кожен, хто перенесе на полотно своє уявлення про улюблену музику та артистів. Всі подробиці про те, як стати в одній лаві з авторами-музикантами і продемонструвати свої роботи на фестивалі «Нашествие»
на сайті www.rock-gallery.ru

«НАШЕСТВІЄ» проводиться з 1999 року. У різний час саме на сцені цього фестивалю відбулися перші виступи таких музичних колективів як «Смислові галюцинації», Океан Ельзи, Земфіра. На сьогодні фестиваль - це 150 000 глядачів, 3 сцени, більше 100 музичних колективів і 650 осіб, задіяних в організації.

Нагадаємо, Океан Ельзи на початку червня цього року провели міні-тур по чотирьох містах країни (Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк), в ході якого програму виступів спільно з музикантами складали глядачі концертів.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином