чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

touch4shure від Ірени Карпи

14.09.11 | fdr.com.ua

Після народження другої дитини і виходу з декретної відпустки Ірена Карпа, лідерка групи імені самої себе, стрімко повертається до справ. Цю стрімкість символізує видання альбому And I Made A Man, який Qarpa писала аж 10-ть років. Не те, що всі ці роки команда  займалася тільки цим диском, на щастя були видані й інші роботи, але саме стільки часу трійці знадобилося, щоб довести до пуття задумане. Група вже зняла кліп на пісню Please Get Out з цього релізу, але для радіоротації було обрану іншу композицію – touch4shure,  радіопрезентація якої відбудеться у четвер.

Ті, хто уявляє собі творчість Ірени Карпи тепер і в попередній реінкарнації як Фактично Самі, відразу помітять, що пісня цне дуже для неї типова. Це визнає і сама Ірена:

«Вона якась не зовсім мені властива, бо дуже мажорна. І про себе я це називаю «пісня трансвестита», бо коли я це співаю, то уявляю себе великою тіткою в «бльостках», таким собі бангкокським леді-боєм, чи якийсь мюзикл бродвейський…»

Написана річ touch4shure була ще у 2004-му році і є однією з найстаріших композицій на новому диску Карпи. Як були створені - слова Ірена достеменно вже і сама не пригадує, а от щодо музики, то вона народилася під впливом фільму Дякую Тобі За Все, де головну роль зіграв Патрік Свейзі. І, до речі, в момент народження пісня мала зовсім іншу назву. Тоді вона була неtouch4shure, а Before.

«Чому вона так називалася? Тому що її початкова версія взагалі була якоюсь «пташиною мовою» і там десь мені звучало це «before». А в результаті там вже звучало «belong». І скільки хлопці не шукали слово «before» в тексті – вони його так і не знайшли. Зате вони знайшли фразу touch4shure, яку і вставили на місце назви».

 


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином