чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

My Own Private Alaska вдруге розігріли київський «XLIB»

18.09.11 | sumno.com
MOPAMOPA

9 вересня Київ знову відвідали французи My Own Private Alaska. Вони повернулись, щоб зірвати дахи всім, хто потрапив на цей концерт. Втримати контроль над собою було неможливо – коротко привітавшись українською, музиканти з перших нот захопили у вир музики, у свій світ. Ми побували на їхньому власному острові, на їх Алясці.

«MOPA» – це тріо, що грає screamo experimental, але обмежувати характеристику їхньої музики одним жанром не варто, хоча б через незвичне поєднання інструментів – барабани, фортепіано і – жодних гітар.

Запросила гурт музична агенція Fight Music.Спочатку публіку розігрівали два гурти – «Date Rape» і «Martiansdoitbetter». Їм вдалось підготувати глядачів до виходу гостей, та й самі гості із зацікавленням спостерігали за виступами українських колег.

«My Own Private Alaska» вразили непідробною щирістю емоцій, відкритістю і повною віддачею себе музиці. Вони не говорили багато, але одразу ж на початку виступу запевнили: «Побачимось після концерту».

Всі учасники тріо – дуже неординарні і харизматичні. Як тільки кожен з них підійшов до свого інструменту – все навколо змінилось – звук став об’ємним, кольоровим і навіть отримав своє обличчя. Кожен рух учасників гурту був згармонійований з тією музикою, яку він виконував, а вокал переливався між цими об’ємними музичними світами, змішуючи кольори, додаючи своїх. Різкі обриви голосу, ніби падіння з гори, переходи від хард-корового крику до ліричного виконання в одній пісні вдавалися солістові невимушено і звучали на диво гармонійно. Майстерність музикантів, їхня експресивність, поєднання жорстокості і агресії з несподіваними вкрапленнями ніжності не могли залишити спокійним чи байдужим. Крім відомих вже треків, тріо виконало і одну нову пісню. А ще в їхньому репертуарі є доволі цікавий кавер на «Where did you sleep last night» «Нірвани» – пісня «для поганих, поганих дівчат» (як її оголосили).

Закінчення концерту було не менш феєричним. Як тільки музиканти зійшли зі сцени, глядачі своїми гучними викриками змусили їх повернутись назад і зіграти на «біс». «MOPA» не тільки були готові – вони підготували прихильникам «сюрприз».  Оскільки гітариста в їхньому гурті немає, під удари барабанів і нагнітаючо-наростаючий крик вокаліста клавішник «розбивав» свій інструмент. Падаючи на клавіші, він вилучав із інструменту надзвичайної сили звуки, творячи при цьому яскраве шоу.

Окреме слово хочеться сказати про глядачів, які прийшли: напевно, будь-якому з гуртів (без перебільшення) хотілось би мати таких прихильників. Адже солісту не треба було навіть закликати до того, аби всі співали разом з ним –  скільки б разів він не замовкав, пісня не переставала звучати у виконанні фанів і жодного разу не обірвалась. Всі присутні там були ніби єдиною піснею, одним тілом.

Своєї обіцянки, даної на початку, музиканти дотримались – після виступу нікуди не зникли, радо спілкувались з усіма, хто цього хотів, фотографувались з шанувальниками, роздавали автографи і дякували кожному з присутніх.

 


комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином