чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

"Крихітка" заспівала в Києві для тисячі фанатів

24.10.11 | Олексій Педосенко | afisha.tochka.net

Перший за півтора роки «сольник» групи Каші Сальцової вразив аншлагом.

Концерт «Крихітки», який відбувся в п’ятницю в "Crystall hall", пройшов з великим успіхом для київської рок-групи.

Без реклами на бігбордах та ТВ, тільки лише завдяки запрошеннями в соціальних мережах, Каші Сальцовій та її музикантам вдалося зібрати на концерт близько тисячі глядачів.

Такої кількості людей було достатньо, щоб трохи шокувати солістку. На самому початку виступу Каша навіть плутала слова. Але пізніше все встало на свої місця: музиканти впевнено, рівно й органічно відіграли весь концерт.

Група подарувала в п’ятницю глядачам три нові пісні: для однієї ще не придумали назви, другою стала кавер-версія композиції «Love» групи Esthetic Education, а третьою - пісня «Хлопчик для серцебиття». Остання, мабуть, найбільше тягне на те, щоб стати новим хітом.

Звичайно, багато хто прийшов в Crystall hall, бо давно вже наживо не чули хітів старих. Найупізнаванішим з них прогнозовано стала пісня «На Першому місці» - її Крихітка зіграла в акустиці з однією гітарою, та й ту своїм співом заглушив зал.

Після цього був вихід на біс, і знову зал голосно і злагоджено підспівував, вже під «Щось на зразок».

«Я у дуже неврівноваженому стані і на різних заплутаних емоціях, але точно відчуваю вдячність до всіх, хто був сьогодні з нами. Love», - написала Каша в своєму блозі на twitter після концерту.


Фото: Ольги Закревської

Публіка «Крихітки» підібралася справді невипадкова. Це напевно добре відчували музиканти на сцені, так що Каша Сальцова пообіцяла почути кожного глядача. Принаймні - в твіттері.

комментарии


чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином