чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Табаков подарував киянам «Мій світ»

04.11.13 | admin | soli.com.ua
Театр «Оперети» призвичаєний до великих і помпезних видовищ, переважно давніх епох і забутих доль. Проте 1 листопада він приймав сучасного Павла Табакова з презентацією оригінального альбому «Мій світ».

Помпезність залу «Оперети» на початку не дуже надихає на концерт однієї людини. На сцені барабанна установка, апаратура, в центрі білий рояль і багато туману. В повітрі присмак очікування. З динаміків починає доноситися фраза «Це мій світ» різними мовами, як свідчення того, що світ кожного з нас різногранний. Проте з першого слова стильного та стриманого Табакова, в синьому жакеті з блискітками, на сцені враження змінюються.

Зачасту, гарні люди – пусті всередині, проте цього вечора ця теорія була розвіяна, з першими нотками академічно-вишколеного вокалу впереміш з лірично-романтичними піснями Табакова. Вірилося, що така щирість і відданість не може бути фальшивою.

Бере в руки стійку з мікрофоном і заспівує першу композицію «Дякую небесам». При цьому не зводить уважного погляду від публіки. Артисти через софіти, зазвичай, зали не бачать, але цього разу здається, ніби Павло заглядав кожному в душу. Концерт тривав на мелодійній спокійній ноті.

Посеред концерту знайомить з музичними інструментами, які порядкують на сцені. Рояль – білий, домашній, «на якому граю лише я», – Табаков. Гітара «Мартуська» та спеціальний нещодавно опанований інструмент – мелодіка або піаніка «Машка». На всіх цих інструментах Павло вправно і натхненно грав, балансуючи мелодійністю звучання.

У другій частині концерту були представлені камерні композиції, що стали прем’єрами для киян. Павло переодягнувся в чорний жакет, який ще більше відтіняв легку неголеність та стильний ірокез. Доповнювало домашній образ на сцені крісло, яке слугувало створенню спокійної атмосфери.

Цікавий музичний супровід створював настрій під час концерту: дівчата з бек-вокалу – грайливі і розкуті, ритмічний барабанщик Віталій Кухарський, драйвові гітаристи – музиканти, які поринали з головою у дійство концерту. Один із гітаристів – Володимир Возняк (з червоним рум’янцем на щічках) був ніби частиною Табакова, бо підтримував його, підспівував, навіть виявився автором його пісні. У Сергія Бридуна (бас-гітара) на ремені зображена блискавка – ніби концерт і справді як накопичення емоцій, що виливаються у такий собі розряд.

Після кожної композиції Павло дякує, хвалить публіку, називає її найспівочішою. Також, для киян артист приготував подарунок: львівський шоколад, львівську каву і музику. Все це він презентував симпатичній пані із залу.

Дарували багато квітів, оплесків, посмішок, подяк. Один із букетів Павлу подарувала похресниця. Проте всіх, хто виносив йому квіти, він обіймав і був радий бачити, ніби його вітали близькі знайомі, а не прихильники.

Непередбачуваним презентом для публіки стало виконання пісень гурту «QUEEN».

Спеціальним гостем стала Наталія Валевська (подруга Табакова з часів участі на проекті «Шанс»): в оригінальній сукні, яскрава, але надто штучна в усій цій святково-показовій мішурі. Лише коли заспівала, стало ясно, за що її люблять шанувальники. Тримаючись за руки Павло і Наталя утворювали тандем легких, талановитих, голосистих, привабливих артистів.

Вечір підходить до завершення. З залу кожен виходить зі своїм світом на вулицю і несе його у власний куточок міста. Добре, що є мелодійний «Мій світ» з яким душа стає спокійнішою.