чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Фестиваль талантів «Зіркова хвиля»: відео звіт 1-го відбіркового туру

11.01.14 | kach
Фестиваль талантів «Зіркова хвиля»: відео звіт 1-го відбіркового туру
ВІДЕО на Ютубі - https://www.youtube.com/watch?v=T3MYvBtkon4&feature=youtu.be
4 січня у приміщенні одного з престижних київських арт-клубі відбувся Перший відбірковий тур популярного Фестивалю талантів «Зіркова хвиля». Родзинкою саме цього концерту було те, що вперше тур відбувся не у Херсоні, як це було у минулі роки, а на столичній сцені. Це відчувалося навіть у тому, що віднині не лише учасники представляли фактично всю Україну, а і члени журі.
Звісно, зараз існує чимало фестивалів, де талановиті люди можуть проявити себе, але цей проект має кілька родзинок, які однозначно виділяють його від інших. Перше, і, мабуть, головне, це те, що фінали цього фестивалю незмінно проходять у пік курортного сезону в мальовничому куточку Чорноморського узбережжя Херсонщини. Тож, учасники мають змогу не лише виступити на березі моря на сцені під відкритим небом (це додає особливого, ні з чим не зрівняного, куражу) перед великою кількістю відпочивальників, і заодно відпочити на морі, оздоровитися, покупатися, засмагнути. Друге, це те, що організатори зазвичай завжди знімають виступи кожного конкурсанта з кількох телекамер, монтують своєрідний відео кліп виступу кожного учасника, розміщають це відео в інтернеті, і посилання на ці відео надсилають організаторам концертів та фестивалів, у Продюсерські центри України і Росії, з якими давно співпрацюють. Ті є своєрідними заочними членами журі. Вони переглядають відео і також оцінюють кожного конкурсанта. Хто з учасників набере найбільшу кількість очок по результатам всього відбіркового циклу, той і отримає право прийняти участь у фінальному Гала-концерті.
Ідея з відео дає можливість учасникам не лише отримати фактично відео кліп свого виступу, а і можливість засвітитися перед акулами шоу-бізнесу. Адже неодноразово траплялося, що ці Продюсерські центри (серед них організатори концертів, фестивалів) запрошували тих конкурсантів, хто ім. сподобався, на участь у своїх проектах, пропонували співробітництво.
Задоволені вдалим стартом організатори запланували проведення Другого відбіркового туру на 8 лютого, і віднині тури будуть проходити постійно у першу суботу кожного місяця. Так буде до травня, а фінал відбудеться у самий пік курортного сезону: останні вихідні (п’яниця/субота/неділя) липня у Залізному Порту.
Тож запрошуємо усіх бажаючих: подавайте заявки на участь! У цьому проекті немає тих, хто програє! Адже це лише переможці отримують право виступити у фіналі, але усі учасники, (абсолютно всі), які приймали участь у відбіркових турах, завжди можуть прийняти участь по своєму бажанні у концертах під відкритим небом у Залізному Порту протягом усього літа. А також на подібних концертах у столиці у квітні-травні і у вересні-жовтні на Хрещатику, під Аркою Дружби Народів, у Маріїнському парку, парку Тараса Шевченка, тощо. Це також ті «точки» (особливо на Хрещатику), де багатольодно, де завжди проходять мимо люти з телекамерами (представнирки центральних телеканалів), тож і на цих концертах організатори надають можливість талантам потрапити у поле зору тих, хто допоможе вам з так званою розкруткою у музичній кар’єрі.
Тож, надсилайте заявки! Номінації – всі! Сів, танці, фолк, реп, барди, цирковий та оригінальний жанри, паркур, все!
Заявки легко розмістити на сторінці проекту: http://vk.com/club35153781
ЧЛЕНИ ЖУРІ 1-го відбіркового туру «Зіркової хвилі» 4 січня :
Олена Гончарук Київ – солістка Національної опери України, лауреат премії імені Луценка
Олександр Лазарєв Кривий Ріг – композитор, поет, музикант, співак, автор і організатор багатьох музичних фестивалів у містах Долинська і Кривий Ріг
Надія Косяк Кривий Ріг – співачка, співорганізатор музичних фестивалів у місті Кривий Ріг
Анастасія Гончарук Київ – лауреат і член журі міжнародних конкурсів, музичний продюсер
Валерій Мельник Полтава – співак, музикант, організатор музичних фестивалів у місті Полтаві
Станіслав Шумлянський Київ – директор Хвилі Української музики «Молоде радіо» м. Київ
Григорій Борзенко Херсон/Київ – керівник фестивального центру «BORZENKO records», автор і засновник багатьох музичних проектів і фестивалів, у тому числі і «Зіркова хвиля»
- ОЦІНКИ конкурсантам від членів журі:
Конкурсантам 1-го відбірковго туру «Зіркової хвилі» (по десятибальній системі)
Прізвище, вік, Журі: Мельник, Гончарук О., Гончарук А., Шумлятинський, Косяк, Лазарев, Борзенко
Ярослава Йощенко 12 років, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9 = 68
Анастасія Галака 17 років, 10, 9, 9, 10, 10, 9, 10 = 67
Настя Товстенко, 10 років, 10, 9, 8, 10, 10, 9, 8 = 64
Софія Шкідченко, 9 років, 9, 9, 9, 9, 9, 7, 10 = 62
Марина Онищенко 13 років, 9, 8, 9, 9, 9, 8, 9 = 62
Настя Парфенюк 13 років, 10, 9, 10, 9, 9, 7, 8 = 62
Анастасія Кислиця, 10 років, 9, 8, 8, 9, 9, 8, 8 = 59
Настя Мурмиль, 9 років, 10, 9, 9, 8, 7, 7, 8 = 58
Дарина Чорна, 9 років, 8, 8, 8, 9, 8, 8, 8 = 57
Вероніка Костащук, 10 років, 8, 8, 7, 9, 9, 8, 8 = 57
Олександр Кравцов, 18 років, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 9 = 57
Ліза Яцюк, 7 років, 6, 7, 7, 7, 7, 7, 7 = 48
Констянтин Стамбирський 15 років, 7, 6, 7, 7, 7, 6, 7 = 47
Ірина Авдіюк 9 років, 7, 7, 6, 6, 6, 6, 7 = 45
Світлана Паламарчук 10 років, 6, 6, 5, 5, 6, 6, 7 = 41
Нагадуємо, що остаточна своєрідна «Турнірна таблиця» (за підсумками всього відбіркового циклу) буде сформована після того, як свої оцінки оприлюднять члени заочного журі: представники Продюсерських центрів України і Росії.
Другий відбірко вий тур – 8 лютого.