чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Фестиваль-конкурс «Ярмарок Талантів»

07.04.14 | kach | www.premiera.at.ua
Фестиваль-конкурс «Ярмарок Талантів»
Фестивалі під відкритим небом мають свою, ні з чим не зрівняну ауру. Тож суботнім травневим днем очікується доброзичлива атмосфера свята пісні та музики на мальовничому схилі Дніпра на напрочуд красивій Літній сцені затишного столичного Маріїнського парку. Це також додаткова можливість для талантів з усієї України проявити себе на столичній сцені. Лауреати-фестивалю-конкурсу будуть запрошені до участі у фінальному гала-концерті, що відбудеться влітку на Чорноморському узбережжі Херсонщини.
АНОНС заходу:
Фестиваль-конкурс «Ярмарок Талантів» http://vk.com/event69367062
За підтримками Міністерства освіти і науки України
3 травня, початок – 12-00
Київ, Маріїнський парк, Літня сцена, схил Дніпра.
НОМІНАЦІЇ: - Естрадна пісня, - Естрадний танець, - Інструментальна музика, - Реп, - Народна пісня, - Народний танець, - Виконавці розмовного жанру, - Академічна пісня, - Бальний танець, - Театральні колективи, - Театри мод, - Класичний танець, - Брейк-данс, - Паркур, - Оркестри народних інструментів, - Цирковий і оригінальний жанри, - Бардівська пісня, шансон.
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ: Дитяча номінація – від 4 до 6 років, 1 категорія – від 7 до 9 років; 2 категорія – від 10 до 13 років; 3 категорія – від 14 до 17 років; 4 категорія – від 18 до 21 років; 5 категорія – від 21 і більше.
ЧЛЕНИ ЖУРІ: Видатні діячі культури та мистецтв, представники ЗМІ (преси та телебачення), громадської діяльності, поети, композитори, хореографи, педагоги музичних училищ, та інші.
СТИМУЛИ ДЛЯ ПРИЗЕРІВ: - Від Київської відео-студіі «Pavlov music» www.pavlovmusic.com Сертифікат на безкоштовне право запису відео кліпу, Сертифікат на безкоштовне право запису пісні, аражировки, мнусовки, . Сертифікати на безкоштовне право запису пісні, Сертифікат на безкоштовну фотосесію – портфоліо.
- Від Київської радіостанції «Молоде радіо» www.molode.com.ua Сертифікат на право безкоштовного запису на студії звукозапису «Молодого радіо» однієї пісні, Сертифікати на право безкоштовної ротації пісні на хвилях «Молодого радіо. Тощо.
ЗАЯВКИ на участь ► http://vk.com/topic-35153781_29050486
ОРГАНІЗАТОР: Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ, Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакте: http://vk.com/gregoriy_borzenko тел: 38+066-254-93-86, 097-305-39-55 - Борзенко Григорій.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Всеукраїнського фестивалю талантів «Ярмарок Талантів-2014»
під гаслом: «Молодь – за майбутнє без СНІДУ, наркотиків, тютюнокуріння, правопорушень та забруднення навколишнього середовища!»
За підтримками Міністерства освіти і науки України

1. Дата і місце проведення фестивалю-конкурсу:
3 травня 2014 р. о 12-00 на Літній сцені Маріїнського парку (м. Київ).

2. Мета, програма відбору та проведення фестивалю:
Всеукраїнський фестиваль талантів «Ярмарок Талантів» проводиться з метою активізації дитячого і молодіжного музичного руху, пошуку і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців, надання додаткових можливостей для демонстрації їх творчих здобутків.
Фестивалі-конкурси проводяться в місті Києві: у холодну пору – у приміщеннях, у теплу – на літніх сценах (у Маріїнському парку, або під Аркою Дружби Народів, або на Хрещатику), протягом року з вересня одного року по червень наступного року. Переможці і лауреати фестивалів-конкурсів отримують безкоштовне право прийняти участь у літніх фінальних гала-концертах проекту.
Фінальний гала-концерт-2014 відбудеться влітку на Чорноморському узбережжі Херсонщини у курортному селищі Залізний Порт, на сцені, установленій на набережній біля берега моря.
ВІДЕО фінальних гала-концертів фестивалів, які щоліта проводять у курортному Залізному Порту організатори: http://www.youtube.com/watch?v=9QyeTim7XOQ&featur
Переможці і лауреати фестивалів-конкурсів можуть приймати участь не лише у фінальному гала-концерті фестивалю «Ярмарок Талантів». Протягом літа організатори будуть проводити гала-концерти багатьох своїх фестивалів – «Співучий край», «Зіркова хвиля», «Сузір’я бардів», «Чорноморський фолк-фест», «Поезія моря» і т.д. Учасники проекту «Ярмарок Талантів» за бажанням (якщо їм, більш підходить інша конкретна дата) можуть прийняти участь і у цих фестивалях. Володар Гран Прі, лауреати дипломів 1-2-3-го ступенів можуть прийняти участь у літньому фіналі фестивалю – безкоштовно.
3. Вимоги до конкурсної програми, жанри :
Концертна програма відбіркових турів і фіналу складається з виступів конкурсантів, які виконують по одному номеру. За бажанням конкурсант може спробувати свої сили і в інших номінаціях, але також повинен виконувати в кожній із них не більше однієї композиції. Одного виступу достатньо для членів журі щоб оцінити конкурсанта.
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ:
Учасники всіх номінацій розподіляються за такими віковими категоріями:
Дитяча номінація – від 4 до 6 років
1 категорія – від 7 до 9 років;
2 категорія – від 10 до 13 років;
3 категорія – від 14 до 17 років;
4 категорія – від 18 до 21 років;
5 категорія – від 21 і більше.
Саме в такій послідовності і буде проводитися перегляд конкурсної програми всіх учасників фестивалю-конкурсу.
ЖАНРИ:
До участі у фестивалі запрошуються сольні виконавці та колективи різноманітних стилів та напрямків:
- Естрадна пісня,
- Естрадний танець,
- Інструментальна музика
- Реп,
- Народна пісня,
- Народний танець,
- Виконавці розмовного жанру,
- Академічна пісня,
- Бальний танець,
- Театральні колективи,
- Театри моди,
- Класичний танець,
- Брейк-данс,
- Паркур,
- Оркестри народних інструментів,
- Цирковий і оригінальний жанри,
- Бардівська пісня, шансон,

Представники кожної вікової категорії будуть змагатися у конкурсах саме у послідовності перерахованих вище жанрів.
Всі учасники надсилають (електродною поштою чи іншим чином) фонограми своїх виступів завчасно, щоб концертна програма була сформована заздалегідь і в день концерту не робити штовханини біля пульту звукооператора.
Солісти – вокалісти, дуети, тріо та вокальні ансамблі виконують – один номер в одній номінації.. Усі виступи виконуються наживо у супроводі фонограми ( - ) або «акапельно». Тривалість одного виступу складає не більше 4 хвилин.
• Переможців фестивалів-конкурсів і літнього фінального гала-концерту обирає журі. Вік учасників фестивалю не обмежений.
4. Критерії оцінки виступу колективів:
Журі обирає переможців та призерів фестивалю за такими критеріями:
- Виконавська майстерність;
- Художній рівень репертуару;
- Сценічна культура;
- Якість аранжування обробки, інструментовки;
- Новизна подачі матеріалу.
Підсумки результатів проводиться шляхом підрахунку суми оцінок журі і виведення середнього балу.
Кожен член журі оцінює учасника по 12-ти бальній системі.
Результат висвітлюється за сумою усіх балів, що набрали виконавці. Сума оцінок ділиться на кількість членів журі, що в підсумку дає середню оцінку кожного конкурсанта.
5. Журі фестивалю і примітки до конкурсу:
Склад журі формується оргкомітетом.
До складу журі входять:
Видатні діячі культури та мистецтв, представники ЗМІ (преси та телебачення), громадської діяльності, поети, композитори, хореографи, педагоги музичних училищ, училищ культури, продюсерських центрів України, партнери фестивалю та інші.
За згодою журі допускається перевиконання номеру при обставинах, що виникли не по провині учасника конкурсу.
Заміна репертуару під час проведення конкурсу категорично заборонена.
Текст не повинен містити ненормативну лексику.
По кожній номінації фестивалю журі приймає рішення шляхом обміну думками і голосуванням. Рішення журі заноситься в протокол, який підписується всіма членами журі.
Вчителя і організації, від яких виступають учасники на даному заході, не можуть бути членами журі.
6. Програма фестивалю. Нагородження:

з 8-00 – Реєстрація учасників
10-00 – 12-00 – Саундчек
12-00 – Початок конкурсної програми.
- Розпочинають виступ представники дитячої номінації, потім 1-ї категорії, 2-ї категорії і т.д.
НАГОРОДЖЕННЯ:
Підсумки фестивалю-конкурсу і нагородження проводяться по віковим категоріям і жанрам, і передбачає присудження наступнихзагальних місць:
- Гран-прі – Диплом Гран-прі і кубок
- 1 місце – Диплом лауреата 1 ступеню і кубок
- 2 місце – Диплом лауреата 2 ступеню і кубок
- 3 місце – Диплом лауреата 3 ступеню і кубок
- Диплом лауреата – 1, 2, 3-го ступенів – всім призерам всіх вікових категорій і номінацій
- Диплом дипломанта – 1, 2, 3-го ступенів – всім учасникам, що зайняли наступні місця слідом за трійками лауреатів у всіх вікових категоріях і номінаціях.
Володар «Гран-прі», «Лауреати 1-3 ступенів» конкурсу отримують право прийняти участь у заключному літньому гала-концерті Всеукраїнського фестивалю талантів «Ярмарок Талантів» - безкоштовно.
Дипломи вручаються керівникам музичних колективів і музичним школам, чиї вихованці опинилися в призерах. (Керівникам завчасно надавати інформацію про себе).
Нагородження відбувається по завершенню виступу представників кожної вікової категорії. Нагородження володарів Гран Прі і загальних призових місць відбудеться по завершенню всієї конкурсної програми дня.
Програму «Гала-концерту» формує режисерська-постановочна група на основі висновків журі.
З метою подальшої підтримки кращих виконавців і колективів проекту, організатори надають їм підтримку в участі у концертах та фестивалях в різних містах України. Окрім цього особисто організовують їм сольні концерти або збірні концерти протягом літа на березі моря у курортному Залізному Порту. Престижним буде і запрошення прийняти участь у концертах для кращих виконавців у Києві на Хрещатику протягом вересня-жовтня. Це людні місця, вони збирають велику кількість глядачів, тож виконавцям приємно буде прийняти участь у таких, проектах, де їх можуть помітити і допомогти з подальшою «розкруткою» у творчій кар’єрі.
Всі лауреати і дипломанти фестивалю-конкурсу отримують дипломи від Міністерства освіти і науки України. Учасники – дипломи учасників від Фестивального центру «BORZENKO records».
Головні тріумфатори фестивалю-конкурсу отримають також додаткові заохочення -
- Від Київської відео-студіі «Pavlov music» www.pavlovmusic.com Сертифікат на безкоштовне право запису відео кліпу, Сертифікат на безкоштовне право запису пісні, аражировки, мнусовки, . Сертифікати на безкоштовне право запису пісні, Сертифікат на безкоштовну фотосесію – портфоліо.
- Від Київської радіостанції «Молоде радіо» www.molode.com.ua Сертифікат на право безкоштовного запису на студії звукозапису «Молодого радіо» однієї пісні, Сертифікати на право безкоштовної ротації пісні на хвилях «Молодого радіо.
Вручення призів усім учасникам не передбачене.
7. Заявки на участь, оргкомітет:
Для участі у фестивалі-конкурсі колектив чи соліст надає:
- Анкету-заявку
П.І.Б., місто конкурсанта, вік, назву пісні, жанр в якому конкурсант буде виконувати свій виступ, хронометраж пісні, технічні вимоги (якщо потрібні і які, кількість мікрофонів, тощо), коротку інформацію про себе.
Кожен учасник шкільного віку повинен супроводжуватися дорослим, який несе за нього юридичну відповідальність.
Проїзд, проживання, харчування учасників та осіб, що їх супроводжують, здійснюються за власний рахунок, або рахунок організації чи установи, що їх відряджає.
Просимо враховувати, що фестиваль відбудеться не у приміщенні, а на літній сцені, тому кімнат для перевдягання як таких взагалі не буде існувати.
Заявки подаються до 28 квітня 2014 року.
Заявки на участь надсилаються до оргкомітету фестивалю:
- Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ,Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Сайт: www.premiera.at.ua Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko Фейсбук: https://www.facebook.com/borzenko.g
ЗАЯВКИ на участь ► http://vk.com/topic-35153781_29050486
Сторінка Всеукраїнського фестивалю талантів «Ярмарок Талантів» в Інтернеті (анонси, афіші, склади журі, звіти, положення, заявки, фото і відео звіти, спілкування учасників, відповіді і оголошення організаторі, тощо) - http://vk.com/event69367062

8. Фінансові вимоги:

- Участь у фестивалі складає:
- Солісти – 150 грн.
- Дуети – по 125 грн. з людини.
- Тріо, квартети – по 125 грн. з людини.
- Для колективу до 8 чоловік – по 120 грн.
- Для колективу більше 8 чоловік – по 100 грн.
- Всі вище зазначені ціни вказані за один номер виступу.
Додатково кожен учасник може замовити фото і відеозапис свого виступу на Київської відео-студіі «Pavlov music» www.pavlovmusic.com
Оплата участі відбувається у день проведення фестивалю перед його початком під час реєстрації учасників.
При великій кількості учасників нові заявки переносяться на наступний фестиваль конкурс.
Для гарантії участі у конкретному фестивалі конкурсанти можуть (за бажанням!) попередньо перераховувати вступний внесок за участь: на банківську картку - Приватбанк 6762 4620 5421 7135 Борзенко Григорій Григорович
При достатній наявності учасників на участь у наступному фестивалі-конкурсі оголошується дата і місце його проведення.
Конкурсанти повинні неодмінно попередньо повідомити організаторів, що дата і місце проведення конкурсу їх влаштовує, що вони неодмінно будуть присутні на заході.

9. Альтернативний варіант проведення фестивалю:

- Організатори мають досвід проведення подібних проектів у режимі відбіркових турів «Прояви свій талант на столичній сцені». При цьому кожен виконавець може виконувати будь-яку кількість номерів за умови оплати – 50 грн. за кожний вступ (номер). В такому форматі робота журі не передбачена. Всі конкурсанти отримують диплом «учасника». Організатори потім шляхом аналізу виступів усіх конкурсантів і перегляду відеозаписів їх виступів визначають кращих і запрошують їх на фінальний гала-концерт на березі моря. Якщо фестиваль буде проведено у такому форматі, всі учасники будуть попереджені. Все буде відбуватися лише за згодою учасників і по результатах перемовин з ними та їх представниками.

Дане положення є офіційним запрошенням на участь!!!
З повагою, Оргкомітет і організатори конкурсу: Фестивальний центр «BORZENKO records» (керівник Григорій Борзенко),
Даний конкурс офіційно зареєстрований і будь-яке використання його назви, логотипу, пародії чи плагіату, а також його проведення без дозволу його організаторів – ЗАБОРОНЕНО!!!

АНКЕТА
учасника Всеукраїнського фестивалю талантів «Ярмарок Талантів»

Прізвище і ім’я виконавця/назва колективу ____________________ ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬_________________________

Місто яке представляє ________________________________________________________________
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
Вік виконавця (в дужках рік і дата народження) __________________________________________

Телефон мобільний __________________________________________________________________

Посилання на сторінку «В Контакті» ____________________________________________________

Електронна адреса ___________________________________________________________________

П.І.Б. художнього керівника чи вокальної студії, контакти _________________________________

_____________________________________________________________________________________

Три-чотири речення про творчість та здобутки учасника, для представлення зі сцени ведучими ____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________
Вказати, у яких номінаціях буде брати участь (якщо у кількох, то вказати/виділити у яких) Естрадна пісня, - Естрадний танець, - Інструментальна музика, - Реп, - Народна пісня, - Народний танець, - Виконавці розмовного жанру, - Академічна пісня, - Бальний танець, - Театральні колективи, - Театри мод, - Класичний танець, - Брейк-данс, - Паркур, - Оркестри народних інструментів, - Цирковий і оригінальний жанри, - Бардівська пісня, шансон ______________________________________________________________________
Назва пісні, хронометраж _____________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
Технічні вимоги (скільки потрібно мікрофонів, додаткове обладнання, тощо) _______________
_____________________________________________________________________________________
Анкету одавати краще у електронному вигляді на: borzenko_g@i.ua Сторінка для заявок з відео, аудіо і т.д. - http://vk.com/topic-35153781_29050486