чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

«Рок Удар» на літній сцені Маріїнського парку столиці

19.05.14 | kach | www.premiera.at.ua
«Рок Удар» на літній сцені Маріїнського парку столиці
ФОТО звіт - http://vk.com/event69238828
Фестивалі, які почав приводити Фестивальний центр «BORZENKO records» на відкритих майданчиках Києва, приваблюють все більше глядачів
Три роки тому Фестивальний центр «BORZENKO records» задумав проект «Рок-проекти України» і запропонував організаторам рок-фестивалів України співпрацю. Ентузіасти рок-музики пропонували колегам надати безкоштовно свій звук, світло, сцену, проекцію на великий екран, кімнати для проживання у курортному Залізному Порту і будь який організатор фестивалів може провести на базі херсонців свій фестиваль. На це гостинне запрошення відреагував Валерій Мельник (рок-гурт «Трансформер», Мистецьке об’єднання «Євшанзілля») з Полтави, і у підсумку вийшло так, що ось вже три роки поспіль гості фестивалю, задуманого у Полтаві, приїздять не лише до цього міста, а і на гостинне Чорноморське узбережжя Херсонщини у курортний Залізний Порт, де музиканти мають змогу не лише виступити перед великою кількістю глядачів на березі моря, а і покупатися у цьому ж морі, засмагнути, відпочити.
З листопада минулого року Фестивальний центр перебазувався з Хересна до Києва, де з успіхом проводив щомісячні відбіркові тури своїх численних музичних проектів, у тому числі і рок-фестивалів: «Чиста планета» у байк-рок-клубі «Роут66», «Рок над морем» у ПАБ «Масонська Ложа», «РОК-ЧЕМПІОНАТ» у рок-клубі «РенБол», «ВІП-РОК-КЛУБ» у легендарному арт-клубі «44».
Але з приходом весни доцільно проводити фестивалі під відкритим небом, адже вони мають неповторну, ні з чим іншим не зрівняну ауру. Вперше колишні херсонці попробували чудову Літню сцену Маріїнського парку столиці 3 травня, коли проводили «Ярмарок Талантів». Задоволені результатом і схвальним відгуками учасників, 17 травня було проведено наступну акцію, яка зібрала ще більше глядачів. Було навіть два блоки – денний, де зі сцени лунала народна музика, і вечірній, де вже над мальовничими схилами Дніпра лунав чистий класичний рок.
Приємно, що дійство знімали кілька телеканалів, а П’ятий канал навіть вів пряму трансляцію.
Погляньте на фото і переконайтеся що варто подавати заявки на участь у наступних фестивалях згаданих ентузіастів. До середини червня, коли організатори традиційно поїдуть до Залізного Порту, щоб там проводити фінали своїх проектів, у Києві на цій же сцені (та інших відкритих майданчиках), вони проведуть наступні фестивалі:
31 травня – «Сузір’я бардів над Дніпром» фестиваль авторської пісні
7 червня – «Зіркова хвиля» фестиваль талантів
14 червня – «Співучий край» пісенний фестиваль
Планується проведення і інших музичних проектів. Зокрема, конкурс-кастинг «Продюсерские смотрины» для співаків, «Ярмарок РОК-таланів», тощо.
Заявки на участь для учасників (і на співпрацю для організаторів фестивалів) - Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko