чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Українські зірки перетворились на казкових героїв

04.06.14 | admin
Зірки української музики і відомі діячі шоу-бізнесу взяли участь у підготовці художньої фотовиставки про столицю «Казковий Київ» - творчого проекту, який не має аналогів в Україні, повідомляє Geometria.Ru. Відвідувачі виставки зможуть побачити музикантів в образах улюблених персонажів книг Ганса-Християна Андерсена, братів Грімм, Шарля Перро і багатьох інших.

Цікавинкою проекту є місцини, де проходили фотозйомки: в якості локацій були обрані культові куточки Києва та улюблені місця відпочинку киян – Ботанічний сад, Маріїнський парк, Пейзажна Алея, Театр ляльок та ін.

Потрапити в казку мали нагоду такі виконавці як Кузьма Скрябін, Фагот із ТНМК, Наташа Гордієнко, брати Борисенко, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Володимир Дантес, гурти «Авіатор», «Пара Нормальних», «ТІК», травесті-діва Монро, телеведучі Даша Коломієць, Микита Добринін, Лілія Ребрик та багато інших.

Зокрема, Кузьма Скрябін перевтілився в Гулівера з книги Джонатана Свіфта «Мандри Гуллівера» (його фотосесія проходила у найвідповіднішому для сюжету місці - Парку «Київ в мініатюрі»); Наташа Гордієнко зіграла Червону Шапочку в Ботанічному саду ім. Б.Грінченка; Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко залюбки погодились на ролі Олов’яного Солдатика та Балерини; співачка Альоша із задоволенням позувала в образі казкової Рапунцель в парку КПІ, а Фагот вжився в роль благородного Робіна Гуда.

«Таким казковим Київ Ви ще не бачили! Звичні і впізнавані місця стліци постануть для Вас в абсолютно новому світлі! Ми будемо раді представити для дорослих і діточок самий добрий і красивий проект цього року – «Казковий Київ». Зовсім скоро Ви побачите зірок у дуже цікавих образах і дізнаєтесь багато історій, як створювалася сучасна казка для нашої прекрасної столиці!» - говорить Ірина Чорна, автор та організатор проекту.

Підготовлений фотопроект спеціально до свята столиці та Всесвітнього Дня захисту дітей, а відвідувачам буде представлений вже з 5 червня в ТВК «Метроград» в центрі Києва.