чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

«ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ» – «КАРАОКЕ-ЧЕМПІОНАТ»

15.06.14 | kach | vk.com
«ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ» – «КАРАОКЕ-ЧЕМПІОНАТ»
Протягом курортного сезону! Приблизно з 21 червня по 24 серпня 2014 р. Херсонська область, Голопристанський район, курорт Залізний Порт, берег моря, пляж напроти Луна-Парку (напроти колишнього пансіонату «Золота Нива»), щовечора о 20-00
- Можна (і потрібно!) співати свої пісні! Приносити з собою на флешці свої «мінуса». (Можете і «плюси», якщо бажаєте).
- У проекті можуть приймати участь представники будь-яких номінацій, (хіба що, мабуть, окрім танцювальних колективів, адже сцена невелика 6х3 метри), кожен, хто може проявити свій талант. Можуть приймати участь сольні виконавці і колективи, які щоліта приймали участь у різноманітних фестивалях організаторів - «Чорноморський ФОЛК-ФЕСТ», «ЦИРК НАД МОРЕМ» і т.д.
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:
- Вартість участі: як у звичайному караоке – 30 грн. за одну пісню (номер). Кількість пісень (номерів) не обмежена.
- Якщо для виконання номеру на сцену виходять кілька виконавців, то кожен платить ту ж саму суму..(При виконанні не менше п’яти пісень колективами можлива знижка – 20 грн.)
- Вартість виступу рок-гуртів (тривалість 30 хвилин) – 300 грн.
Проект для відбору учасників фестивалів: «ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ», «ЗІРКОВА ХВИЛЯ», «СПІВУЧИЙ КРАЙ», «СУЗІР’Я БАРДІВ», та ін., фінали яких пройдуть у м. Києві. У теплу пору року (вересень-жовтень, квітень-травень) на відкритих майданчиках (Літня сцена Маріїнського парку, під Аркою Дружби Народів, на Співочому полі і т.д.) і в холодну пору року (листопад – березень) у приміщеннях (Будинок Культури Архітекторів, Будинок Культури «Росток» та ін..)
- Переможці цих своєрідних відбіркових турів отримують не лише дипломи (переможці – від міністерства, призери – від Фестивального центру «BORZENKO records») і приз (переможцю), а і головне – «ЗАПРОШЕННЯ» без вступних внесків прийняти участь у фестивалях-конкурсах організаторів, які вони проводять у Києві на великих сценах.
- Можливе проведення (про це буде оголошено додатково) окремого об’єднаного фіналу фестивалів «Зіркова хвиля» і «Ярмарок Талантів»: 9 серпня 2014 р., м. Гола Пристань, Міська набережна Дніпра. Перший блок: о 10-00 – фестиваль «Український кавун», Другий блок – фестиваль «Зіркова хвиля», фінал.
Сторінка проекту «КАРАОКЕ-ЧЕМПІОНАТ» - http://vk.com/event69163495
Сторінка проекту «ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ» - http://vk.com/event69367062
Заявки на участь - Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko
Проживання учасників:
Україна, Херсонська область, Голопристанський район, курорт Залізний Порт,
«Черноморець»: 050-610-20-44, 067-115-60-42 http://www.youtube.com/watch?v=v82Ncx3PtvY&feature=youtu.be
«Лос Вегас»: 067-55-15-224, 093-363-13-10 http://dorogovkaz.com/mini-otel_las-vegas.php
«Славутич»: 066-118-34-16 http://www.youtube.com/watch?v=aEDP1EQv8Og&feature=youtu.be
Шановні! Не чекайте проведення окремих фестивалів. (Окрім фіналів наших рок-проектів, де участь для фіналістів, що перемагали протягом зими у відбіркових турах, безкоштовна). Вибирайте дату, яка вас влаштовує, пишіть організаторам, вони внесуть вас в «Анонс» виступу на конкретний день, і ви продемонструєте свою творчість перед великою кількістю глядачів. Заодно і на морі відпочинете.
Не «діставайте» зайвими питаннями. Навіть з цього коротенького анонсу вже все зрозуміло. Не потрібно ні «Положень», ні «Анкет». Анкети будуть на наших великих фестивалях. А це пробний варіант нового проекту у вигляді «Музичного марафону» на березі моря. Чому б і ні?!
Слідкуйте за анонсами на сайті організаторів - http://vk.com/gregoriy_borzenko Тут інформація буде оновлюватися щоденно – афіші, анонси, перелік учасників, звіти (фото і відео) тих заходів, що відбулися. Все відкрито! Зустрічаймося «А я на морі!» у Залізному Порту, а з переможцями на фіналах у Києві та у Голій Пристані.