чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

С.К.А.Й оголошують відео-флешмоб

04.07.14 | admin
Гурт С.К.А.Й, який нещодавно відзняв музичний кліп спільно із своїми прихильниками, має намір продовжити цю традицію і запрошує публіки взяти участь у зйомках іще одного відео – на пісню «Ти лиш одна».

«Усі хто не мав змоги і не потрапив у наш кліп "Ми разом! Мы вместе!" (кожен ваш «лайк» гріє душу) зараз має другий шанс! – пишуть музиканти. - Ми не раз чули від вас, що під нашу музику у вашому житті відбуваються дуже важливі, знакові події. Що вона для вас дійсно важлива. Ми бачимо це у ваших очах, чуємо це з ваших уст і це мов бальзам на душу, адже ми пишемо, граємо і творимо для вас. Тому ми хочемо зробити наш наступний кліп теж за вашою участю!».

Тож С.К.А.Й чекають від фанатів відео, на якому зображені найважливіші події у їхньому житті (такі як пропозиція руки і серця, народження дітей, зародження нової сім’ї, перший танець, перший поцілунок, перший крок вашої дитини та ін.). Головне, щоб відео передавало настрій пісні (не ілюструвало), щоб було щире, правдиве, з почуттями і від душі. «Давайте, покажемо світу, як ми вміємо радіти, відчувати, кохати і бути одне з одним – справді щасливими!», - говорять рокери.

Усі відео мають бути у високій якості та в максимальному розширені. Кращі ролики увійдуть до відео кліпу на пісню «Ти лиш одна».