чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Курорт Лазурне провів перший з низки фестивалів талантів

28.07.14 | kach | vk.com
Фінал Всеукраїнського фестивалю талантів «Зіркова хвиля» продемонстрував, що і у цей складний для України час потрібно не забувати про дітей та юнаків і дівчат, які можуть і хочуть демонструвати глядачам свій талант і щиро вдячні тим, хто надає їм таку можливість. Бачили б ви палаючі очі дітлахів по завершенню фестивалю! І справа не лише у отриманих престижних дипломах від шановного Міністерства освіти і науки України, та отриманих сертифікатах на безкоштовний запис відео кліпу, запису у престижній студії звукозапису, фото сесії (все це у столичних студіях), запрошення на безкоштовну участь у київських фестивалях, тощо. Такі заходи дарують майбутнім зіркам естради те, що загартовує. їх, готовить до великої сцени. Хвилювання перед виступом, кураж під час виступу, радість від оплесків глядачів, замирання під час нагородження з надією, що шановне журі високо оцінить їх талант. Такі фестивалі дають змогу здобути досвіт живого виступу перед глядачами, розширити географію своїх концертів, отримати шанс засвітитися, потрапити в поле зору тих, хто може допомогти з подальшою так званою розкруткою. А чом би і ні? Серед членів журі були представники Продюсерських центрів столиці, і хто знає, можливо, вони взяли вже когось «на олівець».
Перед виступом конкурсантів був музичний блок, у якому демонстрували свої здобутки місцеві таланти, члени художньої самодіяльності Лазурнянського Будинку Культури. А в кінці, поки журі визначалося, виступали «Гості проекту», серед яких був фіналіст «Україна має талант-2013» і Х-Фактор» Дмитро Масюченко, скрипаль-віртуоз Олексій Кара, оперна співачка Оксана Соловйова та інші.
Учасники «Украйна має Талант» були і серед конкурсантів. Так,наприклад, циркові акробати мати і дочка Ганна і Оля Шкода з селища Велика Писарівка на Сумщині, вразили своєю майстерність не лише глядачів СТБ, а і членів журі.. Саме вони отримали Гран-Прі «Зіркової хвилі». Про підсумки фестивалю читайте на сайті - https://vk.com/club73605156
Важливо, що схвальні відгуки про фестиваль, і про роботу організаторів (Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ), пролунали не лише від мешканців, а і від керівництва Селищної ради, зокрема від голови Руслана Коваленка. Тож дуже важливою є заява мера цього курортного містечка про те, що Лазурне щиро хоче здобути імідж саме фестивального курорту, тож буде підтримувати організаторів не лише в трьох фестивалях, що «BORZENKO records» проведе нинішнього літа (15-16 серпня – «Рок-проекти України», 24 серпня – Фестиваль талантів «Співучий край», 28 серпня – Фестиваль талантів «Лазурне море), а і кожного наступного курортного сезону. Що ж, від цього виграють усі, якщо у цей затишний курорт будуть мати змогу приїздити таланти з усієї України і об’єднати про ємне з корисним: і на морі відпочити, і виступити на фестивалі. Це саме стосується і глядачів, відпочивальників. Тож гостинний курорт Лазурне, що на Чорноморському узбережжі Херсонщини, чекає на вас! Подавайте заявки на участь! Тел. 066-254-93-86, 097-305-39-55, Е-mail: borzenko_g@i.ua В КОНТАКТІ - http://vk.com/gregoriy_borzenko
Постскриптум. Головним мірилом того, що зроблено, є не звіти організаторів, а думка самих учасників. Тож, дуже важливими у цьому плані (і у плані того, що у наш час такі «ковтки свіжого повітря» потрібні як ніколи), є відгуки учасників, як, наприклад, цей (цитуємо дослівно)- Світлана Ковальова: «Спасибо Вам, Григорий , за такие фестивали, за возможность детям почувствовать праздник , раскрыться на сцене и получить удовольствие от исполнения песни. С удовольствием будем принимать в них участие и радовать всех новыми успехами.»