чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Фінал «РОК-ПРОЕКТИ України» відбувся у курорті Лазурне

18.08.14 | kach | vk.com
ФОТО-звіт: https://vk.com/event75807849
Протягом осені-зими-весни у різних арт-клубах Києва проходили відбіркові тури кількох рок-фестивалів, в рамках загального проекту «РОК-ПРОЕКТИ України» . Кращі колективи, я яких були бажання і можливість приїхати на фінальну тусовку, завітали в передостанні вихідні літа до курорту Лазурне, щоб на Чорноморському узбережжі Херсонщини не лише покупатися на морі, а заодно і на рок-фестивалі виступити Враховуючи ситуацію у країні організатори вирішили провести захід в рамках задуманого нового проекту «Україна у нас єдина!». Приємно, що музиканти підтримали ідею, тож зі сцени окрім інших композицій лунали також і патріотичні пісні, а глядачі в свою чергу підтримували музикантів, скандуючи «Слава Україні!» Особливо «зачепила за душу» зворушлива композиція гурту «Магнітне Поле» з Полтави про загиблого бійця батальйону АТО. Не може не викликати повагу до музикантів те, що вони саме через свою творчість виявляють свою громадянську позицію і такі акції, без всякого сумніву, є своєрідним вкладом у те, щоб на квітучій українській землі скоріше запанували спокій та злагода.
Особливими оплесками глядачі окрім полтавчан наділили також гітариста-віртуоза Олега з міста Рівне, київські рок-гурти «Your Secret Treasure», «Machine Guns», «Мiнаморалi».
Щире «Спасибі!» за гостинність і допомогу в організації заходу чудовому курорту Лазурне, селищній раді і особисто голові сільради Руслану Коваленку. Зворушені таким гостинним прийомом організатори вирішили провести у цьому затишному курорті подібну акцію на День Незалежності, де в рамках пісенного фестивалю «Співучий край» відбудеться бардівський фестиваль за участю майстрів авторської пісні з багатьох областей України.
З початку вересня організатори повертаються до Києва де дадуть старт новому відбірному циклу своїх рок-проектів. Музиканти рок-гуртів, які бажають наступного літа приїхати до чудового курорту Лазурне на фінали, вже зараз можуть подавати заявки на участь у відбіркових турах проектів, що пройдуть протягом осені-зими-весни у нічних клубах столиці: клуб «РенБол (проект «РОК-ЧЕМПІОНАТ»,) «Роут66» («Чиста планета»), «Масонська Ложа» («Рок над морем»), арт-клуб «44» («ВИП-РОК-КЛУБ»).
Окрім цього організатори планують провести низку акцій «Україна у нас єдина» на площах та у парках Києва, інших міст країни, у військових частинах, тож просимо відгукнуться тих, хто бажає прийняти участь у акціях і тих, хто як партнер, спонсор чи посадова особа може підтримати і допомогти у організації цієї доброї справи. Всі зараз повинні працювати заради однієї цілі, і бійці, які не шкодують себе заради своєї Батьківщини, і ті, хто підтримує їх матеріально, і ті, хто підтримує їх морально.
Організатор - Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ, Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko