чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином

логин

пароль

регистрация
забыл парольчтиво / события

Фестиваль бардів в рамках проекту «Україна у нас єдина!»

26.08.14 | kach | vk.com
Фестиваль бардів в рамках проекту «Україна у нас єдина!»
ФОТО-звіт: https://vk.com/event76175139
Дуже корисний проект почав реалізовувати у життя Фестивальний центр «BORZENKO records». Минулої суботи в першому турі цього фестивалю-акції висловлювали зі сцени свою громадську позицію музиканти рок-гуртів, які задля участі у проекті приїхали з різних міст України. Подія викликала резонанс і уже до участі у наступних турах подали заявки кілька вітчизняних рок-колективів.
І ось наступного тижня до курорту Лазурне, що на Чорноморському узбережжі Херсонщини, на участь до участі у проекті приїхали барди та виконавці авторської пісні з Кіровограду, Кривого Рогу, Вишгороду, Києва, Миколаєва та інших міст. Дуже важливо, що зі сцени лунали не лише чудові співучі пісні нашого «Співучого краю», якою є наша ненька - Україна, а і лунали заклики учасників до миру та злагоди, до єднання всіх українців у цей нелегкий для нашої країни час. Глядачі, яких було досить багато, щиро дякували організаторам за корисний проект. І не лише дякували. Вони безпосередньо долучилися до акції у підтримку бійців АТО. Перед сценою була установлена скринька, в яку бажаючи могли помістити свій посильний вклад. Під завершення дійства представник Лазурнянського будинку культури разом з кількома запрошеними для контролю глядачами підрахували кошти, які будуть передані в селищну раду для вручення цієї суми бійцям АТО з селища Лазурне.
Знакова обставина: фестиваль відбувся у День Незалежності України. Вдень на цій же сцені відбувся святковий концерт, присвячений цьому державному святу, а вечері звітній концерт, який і проводився задля того, щоб поняття «Незалежність», «Україна», «Єдність» існували віками.
Керівник Фестивального центру Григорій Борзенко домовився про проведення низки акцій-фестивалів в кількох військових частинах Херсонщини, у Києві на площах, в парках та інших людних місцях, можливо, і в зоні АТО, якщо на це буде дозвіл.
Тож, естрадні співаки, колективи, усі, хто має будь-який талант, можуть подавати заявки на участь у корисному соціальному проекті. Адже бійцям АТО зараз потрібна не лише матеріальна, а і моральна підтримка. Та і населення країни повинно бачити, що Україні не опускають руки. Хто з автоматом у руках, хто з гітарою чи мікроном, всі проявляють свою любов до Батьківщини і показуємо всьому світу, що ми єдині.
Дуже хочеться, щоб відгукнулися спонсори, партнери, представники влади, люди з небайдужим серцем. Адже організація проекту, оренда звуку, транспорту і т.д. потребують коштів, тож будь-яка ваша підтримка, нехай навіть сама мінімальна, була б дуже доречною.
Заявки на учать Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ, Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko